SERVİS RANDEVUSU FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

3+ Yaş Peugeot Aracınıza Bakım Kampanyası

3 yaş üzeri Peugeot’larınız, 599 TL’den başlayan avantajlı bakım kampanyasıyla Peugeot Yetkili Servislerinde sizleri bekliyor.

Üstelik bakım sonrası araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl boyunca Peugeot Assistance hizmetlerinden de ücretsiz faydalanma fırsatlarını yakalayın. Her yaşın ayrı bir bakım var!

Kampanyadan yararlanmak için lütfen servis randevu formunu doldurunuz.

* Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Bakım içeriği motor yağı, yağ filtresi, polen filtresi ve karter tapa contasından oluşmaktadır. Bu parçaların haricinde gerçekleştirilen tüm parça değişimleri ayrıca ücretlendirilir. Tavsiye edilen periyodik bakım başlangıç fiyatları 3008 için DV6 - 1.6lt 120 hp dizel, Partner için DV6 - 1.6lt 115 hp dizel, 301 için DV6 - 1.6lt 92 hp dizel tip motora sahip araçlar için geçerlidir. Diğer tüm Peugeot model ve motor seçenekleri için tavsiye edilen periyodik bakım fiyatları için Çetaş'a başvurunuz.Fiyatlara KDV dahildir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Mevcut kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Çetaş, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.