KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Yeni Opel Crossland, Engelli Bireylere Özel ÖTV Muafiyeti Seçeneği İle

Çetaş Opel Engel TANIMAZ !

Ulaşımda engellerin kalkması için Opel sahibi olmak isteyen engelli bireylere ÖTV muaf ayrıcalığı sunuyoruz. Yeni Opel Crossland, engelli bireylere özel ÖTV muafiyeti seçeneği ile Çetaş Showroom'larında.

  • Yeni Crossland'in verimli ve performanslı motorları ile tanışın.120 beygir dizel, 130 beygir benzinli motorları ile dinamik ama bir o kadar da verimli bir sürüş sağlayın.
  • 6 ileri manuel ve 6 ileri tam otomatik şanzıman ile rahat ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayın. Üstelik 6 ileri otomatik şanzımandaki Quickshift teknolojisi ile hızlı ve sarsıntısız vites geçişleri mümkün.
  • Yeni Crossland 'in motorları tüm Avrupa emisyon standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Verimlilik artırıcı teknolojiler ve Start- Stop sistemi gibi emisyon azaltıcı özellikler, daha düşük yakıt tüketimi ve daha az çevre krililiği anlamına gelir.
  • 8'' NAVI 5.0 IntelliLink'in entegre 3 boyutlu haritası ile ister her zaman gittiğiniz, isterseniz yeni keşfedeceğiniz bir rotaya rahatlıkla ulaşın.
  • 7'' R 4.0 IntelliLink üzerinden Bluetooth, Apple CarPlayTM1 ve Android AutoTM2 ile akıllı telefonunuza kolayca bağlanabilir ve telefonunuzun önemli işlevlerini dikkatiniz dağılmadan kullanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için lütfen talep formu doldurunuz.