SERVİS RANDEVUSU FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

KLİMA FİKS MENÜSÜ

Servis sonrası 1 aya kadar koruma sağlayan araç dezenfeksiyonu ve 20 nokta check-up ücretsiz! Üstelik aracınızı güvenle kullanmaya devam edebilmeniz için 1 adet dezenfeksiyon kuponu da hediyemiz. Çetaş Opel servislerinde aracınız ve sağlığınız güvende!

Zone Shield Araç Dezenfeksiyonu Uygulaması: Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürün su bazlı olup, alkol ve toksik madde içermez. Etki süresi minimum 30 güne kadar çıkmaktadır. Nanoteknoloji sayesinde yüzeyde oluşturduğu yapı bakteri ve virüslerin formunu bozar. Cilde temasta herhangi bir sakınca yoktur. Üzerine uygulandığı ekipman ve malzemede korozyon ya da aşınmaya neden olmaz.

Verilen fiyata KDV dahildir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis sonrası araç dezenfeksiyon uygulaması ücretsiz olarak yapılacaktır. Hediye dezenfeksiyon kuponu sadece servis hizmeti alan araç için, kuponun alındığı Çetaş yetkili serviste, 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.