SERVİS RANDEVUSU FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

HER BAKIMDAN İYİ BAKIM

Eklenme Tarihi :10.08.2020

0-3 yaş arası Opel’iniz için profesyonel bakım paketi fırsatı! Astra Sedan ve Corsa için 899 TL; Astra HB, Mokka ve Crossland X için 999 TL; Insignia ve Grandland X için 1199 TL. Servis sonrası Opel sahiplerine 1 aya kadar koruma sağlayan araç dezenfeksiyonu ücretsiz! Üstelik aracınızı güvenle kullanmaya devam edebilmeniz için 1 adet dezenfeksiyon kuponu da hediyemiz. Çetaş Opel servislerinde aracınız ve sağlığınız güvende!

Zone Shield Araç Dezenfeksiyonu Uygulaması: Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürün su bazlı olup, alkol ve toksik madde içermez. Etki süresi minimum 30 güne kadar çıkmaktadır. Nanoteknoloji sayesinde yüzeyde oluşturduğu yapı bakteri ve virüslerin formunu bozar. Cilde temasta herhangi bir sakınca yoktur. Üzerine uygulandığı ekipman ve malzemede korozyon ya da aşınmaya neden olmaz.

Fiyatlar 0-3 yaş arası 15.000 km ve 45.000 km bakımlarında geçerlidir. 30.000 km bakımında 100 TL fiyat farkı uygulanır. Fiyatlara KDV dahildir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. 60.000 km bakımında V kayışı ve Triger seti değişimi ayrıca ücretlendirilir. Mevcut kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis sonrası araç dezenfeksiyon uygulaması ücretsiz olarak yapılacaktır. Hediye dezenfeksiyon kuponu sadece servis hizmeti alan araç için, kuponun alındığı yetkili serviste, 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.