Opel Cascada

Opel Cascada

Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

KLASİK KUMAŞ TAVANI BAŞTAN TANIMLAMAK.

Şık, uzun ve zarif Yeni Opel Cascada, en çok arzu edilen sürüş keyfine modern bir canlılık getiriyor.

Klasik zarafet

Açık veya kapalı, Yeni Opel Cascada zarafetin ta kendisi. Şıklığın ve seçkinliğin bütünleşen bir bağlılığı olan kusursuz hatlara sahip. Önden bakıldığında kesinlikle bir Opel, ancak her detayıyla rafine bir Opel. Özel şekillendirilmiş etkileyici ızgarası, geniş yapılı alt ızgarası, karakteristik kanat tasarımlı LED Gündüz Farları ve keskin bir şıklık katan krom tasarım unsurları ile ayrı şekillendirilen gövde, zarif bir biçimde bu performansı işaret ediyor.

Tavan açıkken yandan bakıldığında profili oldukça uzun, şık ve pürüzsüz. Kumaş tavan ve takla koruma barları tümüyle görüş alanından çıkıyor. Farklı numaralar yok, çünkü buna gerek yok. Kumaş tavan kapandığında ise oranlar ve malzeme kalitesi oldukça etkileyici. Krom bir çerçeve çizgisi tavanı gövdeden ayırarak klasik bir “grande routier” dokunuşu ekliyor. Uzun kapılar ve zarif A sütunları sadece şık görünmekle kalmıyor, araca giriş çıkışı kolaylaştırıyor.

Arkada, şık bir krom bar ile görsel olarak birbirine bağlanan yüksek teknolojili ve 3D görünümlü LED arka farlar ve biraz daha yukarıya konumlandırılmış arka fren lambası kusursuz bir ışık imzası atıyor. Geniş ve dengeli duruş, akıllı oranlar birbiriyle mükemmel bir uyum sağlayarak şık hatları tamamlıyor.

Yolculuğun göz alıcı tarafı

Yumuşak ve yüksek kaliteli materyaller, akıcı yüzeyler ve sizi sarıp sarmalayan konfor. Yeni Opel Cascada şık görünüyor olabilir, ama kapıları açtığınızda ve ona yaklaştığınızda çok daha fazlasını hissedeceksiniz. Üstün kalite, yumuşak dokunuşlu Morrocana kaplı göstergeler ve gösterge paneli ile ince işçilik ürünü dikişler hemen göze çarpıyor. Her şey olması gerektiği yerde. Göstergeler sürücü odaklı ve ortada gruplandırılan kontrollere erişim son derece kolay. Sadece göze değil, aynı zamanda hislerinize de iyi gelecek bir otomobil.

Dört kişisel ve derin konturlu, geniş ve bel dostu koltuklar ile yolculuk keyfiniz çok daha üstün. Arka koltuklara kolay erişim sistemi sayesinde, tek bir dokunuşunuzla ön koltuklar öne ve arkaya doğru kayarak arka koltuklara kolay erişim sunuyor. Özel dikişlere sahip deri koltuklar ise size farklı bir lüks sunuyor.

Tek kelimeyle kusursuz

Günlük kulanım ve kişisel saklama alanları convertible otomobillerin en belirgin sorunları. Yeni Opel Cascada ile erişimi kolay 13 farklı saklama imkanı bulunuyor.

Tavan açıkken 280, kapalıyken 380 litre hacme sahip bir bagaj alanı bulunuyor. FlexFold koltuk katlama sistemi sayesinde arka koltukları tek tek veya tamamen tek bir tuşa dokunup katlayarak 750 litrelik bir alan yaratabiliyorsunuz. Bu tuşlar bagaj kompartımanında kolay erişim için hemen yanlara konumlandırıldı. Kullanıldığında elektrikli bırakma sistemi devreye girerek yaylı bir mekanizma ile istediğiniz koltuğu kolaylıkla katlama imkanı sunuyor.

Araç park halinde ve tavan açıkken ekstra güvenlik için arka koltuk sırtları kilitleniyor ve koltuktaki FlexFold tuşları ile katlanmasını önlüyor. Dolayısıyla bagaja erişimi de yasaklıyor. Daha da üstün bir güvenlik için tüm aracı ve jantları hırsızlığa karşı koruyan bir güvenlik sistemi bulunuyor.

SİZİ ŞIMARTAN BAĞLANTI.

Konfor söz konusu olduğunda detaylar fark yaratır. Opel Cascada’nın içinde konfor ve rahatlık seviyeleri sadece etkileyici görünmekle kalmıyor size bunu sunuyor. Isıtmalı koltuklar, son teknoloji navigasyon ve ses sistemleri ile kendinize ait en mükemmel ortamı yaratabiliyorsunuz.

Elektrikli emniyet kemeri uzantısı

Opel Cascada’nın uzun kapıları, özellikle de arka koltuktaki yolcular için araca giriş ve çıkışları kolaylaştırıyor. Ancak bu da emniyet kemerlerine uzanmanız için gerilmeniz anlamına geliyor. İşte bu yüzden Opel Cascada, emniyet kemerini konforlu bir şekilde elinize getiren, otomatik olarak öne kayan bir elektrikli emniyet kemeri uzantısıyla geliyor.

Kapıların arkasında omuz hizasında bulunan sistem tam otomatik çalışıyor. Kapıyı kapatıp motoru çalıştırdığınız anda devreye giriyor. Kemer sıkıldığı an uzantısı, otomatik olarak ilk konumuna dönüyor.

Elektrikli kolay erişim

Bir diğer üstün özellik ise arka koltuklara elektrikli kolay erişim sistemi. Koltuk dahilindeki bir mikroanahtar sayesinde koltuğu katlamak istediğiniz zaman herhangi bir tuşa basmanıza gerek yok. Ön koltuk sırtını hafifçe öne yatırmanız, koltuğun normal ayar hızının iki katında öne kayması için yeterli. Koltuğu hafifçe arkaya ittiğinizde ise asıl konumuna etkili bir şekilde geri dönüyor.

Sürücü ve ön yolcu ergonomik AGR spor koltuklar

Ergonomi konusunda uzmanlardan oluşan Alman merkezi AGR tarafından onaylanan spor koltuklar, bel desteği ve bacak minderi uzatması da dahil olmak üzere geniş ayar seçeneği sunarak kişisel konfor ihtiyacınızı en mükemmel şekilde sağlamanıza olanak veriyor.

Bu koltuklara deri ve elektrikli işlev eklediğinizde konfor seviyeleriniz de artıyor. Deri kombinasyonu ile sunulan 3 farklı ayara sahip ısıtmalı ve soğutmalı koltuklar, özellikle de çok sıcak hava koşullarında sıradışı bir konfor sunuyor. Çalıştırma tuşu koltuk çerçevesinde ve soğutma konforu çok çabuk devreye giriyor.

İklimleme seçenekleri

Güneş ışığı deriyi rahatsız edici derecede ısıtabiliyor. Bu yüzden ısıyı yansıtan özel deri kullanılıyor. Opel Cascada’da doğrudan veya dolaylı güneş ışığında yüzey derecesini 30 derece kadar azaltan siyah deri ile sunuluyor.

Elektronik İklim Kontrolü ise sürücü ve ön yolcunun tercih ettiği sıcaklığı ayrı ayrı belirlemesine olanak veriyor. Sistem, sensörler aracılığıyla sıcaklığı sürekli aynı seviyede tutuyor.

Açıklamaya ihtiyacı olmayan bir diğer özellik ise ısıtmalı direksiyon simidi. Soğuk sabahlarda elinizdeki donukluğu sadece almakla kalmıyor, akşam veya gece yapılan sürüşleri çok daha konforlu ve keyifli kılıyor.

Bilgi ve Eğlence Sistemleri

Müzik zevkiniz ne olursa olsun, yol sizi nereye götürürse götürsün Opel Cascada’nın müzik ve bilgi sistemi size uyum sağlıyor. Sizi ilgi çekici noktalara götüren kristal kadar berrak navigasyon veya kişisel konforu tadabileceğiniz mükemmel bir ses kalitesi daha en başından itibaren sizi bekliyor.

CD 600
IntelliLinkIntelliLink teknolojisi sayesinde akıllı telefonunuza pürüzsüz bir şekilde bağlanıp en önemli işlevleri yüksek çözünürlüklü 7" renkli ekranda gösteren CD 600 IntelliLink, konfor, bağlantı seçenekleri ve güvenlik alanlarında yeni standartlar belirliyor. Bluetooth®ile çağrı alıp yapabilir, kablosuz bir şekilde akıllı telefonunuzdan müzik dinleyebilir, gelen mesajları dinleyebilir veya USB üzerinden yüklenen fotoğrafları görebilirsiniz. Üstelik bunun için ellerinizi direksiyondan kaldırmanıza gerek yok. USB aracılığıyla bağlandığında Gracenote®uygulaması, müzik arşivinize bağlanarak sanatçıyı, albümü ve şarkı ismini tanıyor ve arşivinizi düzende tutmanızı sağlıyor. 7" renkli ekran ayrıca Geri Görüş Kamerası için ekran işlevi görüyor.

Navi 650
NAVI 650 temel navigasyon işlevlerini, hands-free telefon görüşmesi ve kablosuz müzik dinleme için Bluetooth özelliğini içeriyor.

İnternet Radyosu

Cascada’nın IntelliLink sistemleri, öncü internet radyo platformlarına erişim sunar. IntelliLink’li tüm araçlarda önceden yüklü Aupeo uygulaması* ile 900.000’den fazla haber, spor, podcast ve kanalına erişebilirsiniz.

* Akıllı telefon modeline, işletim sistemi versiyonuna ve bulunduğunuz ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

KUMAŞ TAVAN TEKNOLOJİSİ.

Kumaş bir tavanı sabitleme çalışmaları çoktan geçmişte kaldı. Ancak Opel Cascada’da kullanılan ileri mühendislik ve üstün kaliteli premium malzemeler açık hava sürüş keyfini ve pratikliğini bir adım öteye taşıyor.

 

17 saniyede gün ışığı

Aerodinamik olarak pürüzsüz ve rafine kumaş tavan Opel Cascada’nın sütunsuz stiline kusursuz bir uyum sağlıyor. Premium kaliteye sahip kumaş tavan ısıtmalı bir arka cama sahip ve indirildiğinde pürüzsüz hatlara sahip gövdenin içinde tamamen gözden kayboluyor.

İşleyişi ise son derece basit. Araç içindeki tuşu alt orta konsolda, elinizin hemen altında bulunuyor. Bu sayede tavanı açmak veya kapatmak için dikkatinizin dağılmasına gerek yok. Araç dışında ise içinde olduğu kadar basit. Anahtar üzerindeki tavan tuşu tüm Cascada modellerinde standart olarak sunuluyor.

Tavanı açmak 17, kapatmak ise sadece 19 saniye sürüyor. Üstelik araç 50 km/saat hıza kadar seyir halinde olsa dahi tavan açılıp kapatılabiliyor. Tüm pencereler, elektrikli tavan tuşuna entegre 4 pencere tuşuyla açılıp kapatılabiliyor.

En acımasız koşullarda test edildi

Tavanın elektrohidrolik mekanizması, 10 yıl boyunca günde 4 kez kullanılmaya eşdeğer olan 15.000 defa test edildi. Kumaş tavan, ayrıca, sert tavana kıyasla 100 kilogramlık bir ağırlık tasarrufu sağlıyor.

Tavan, kalitesi kanıtlanmış malzemeden üretildi. Su sızdırmıyor, yapısı bozulmuyor, ultraviyole ışınlara karşı dayanıklı ve rengini yitirmeyen bir yapıya sahip.

240 km/saat hızda yapılan testler, maksimum 3 santimetrelik bir bozulma oranı gösterdi. Ayrıca standart çift katmanlı kumaş tavanın ekstrem sıcaklıklarda yapılan dünya çapındaki testleri, tüm iklim koşullarına karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor ve hardtopların aksine daha üstün bir izolasyon sunuyor.

Daha da sessiz bir sürüş keyfi istiyorsanız gürültüyü daha da azaltan ve daha iyi bir termal konfor sunan akustik kumaş tavan opsiyonu bulunuyor. Dış katman ve iç astarın arasındaki özel bir polyester örtü sayesinde kabin içindeki termal izolasyonu artırarak gürültü seviyesini üçte bir oranında düşürmeye yardımcı oluyor.

GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ SÜRÜŞÜ DE KESKİN.

Bakışların üzerinize çekildiğini hemen farkedeceksiniz. Ancak bu bakışları olağanüstü bir sürüş dinamiği ve üstün güç sunan motorlar ile birleştirdiğinizde Opel Cascada ile kusursuz bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız.

Olağanüstü sertlik, sıradışı sürüş dinamikleri

Mükemmel bir görünüş, en iyi sürüş dinamiklerini hak ediyor. Başarısı kanıtlanmış gelişmiş şasi mühendisliği söz konusu olduğunda Opel Cascada, HiPerStrut ön süspansiyon ve Watt’s Bağlantılı arka süspansiyona sahip. Yüksek bir eğilme mukavemetine sahip şasi ve gövde, gelişmiş süspansiyonun potansiyelinden mümkün olduğunca faydalanılmasına yardımcı oluyor.

Bu eğilme mukavemeti, karoser altı yerleştirilmiş çapraz çelik barlar ve yüksek gergili çelik çubuklar ile güçlendirilmiş dayanıklı A sütunları ile elde edildi. Olağanüstü gövde sertliği ile birlikte bu, keskin direksiyon tepkisi, pürüzsüz sürüş ve sıradışı yol tutuş için temel hazırlıyor.

HiPerStrut ön süspansiyon ile birleşen gövde sertliği, yüksek sürüş konforu, aşırı düşük gürültü, titreşim ve sertlik seviyelerinde önemli bir faktör. Bir diğer faydası ise Opel Cascada’nın herhangi bir modifikasyona gerek kalmadan 20” jantlar ile kombine edilebilmesi. Arkada ise Watt’s bağlantısı optimum doğrulukta bir yol tutuş sunuyor. Tüm bunlara FlexRide®’ı ekleyip 3 farklı sürüş modunu da hesaba kattığınızda, istediğiniz yerde istediğiniz zaman, Opel Cascada’yı istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Pürüzsüz güç, bitmek bilmeyen tork

Opel’in geçmişinden izler taşıyan otomobili Opel Cascada, doğası gereği olağanüstü ve yüksek bir performans hakediyor. Bu motor seçeneklerinin yıldızı, Opel’in gelecekteki motor ailesinin ilk üyesi olan yeni 1.6 SIDI Turbo ECOTEC®. Burada, karşılıklı konumlandırılmış iki adet denge milinin de bulunduğu gelişmiş tasarım, metalbilim ve teknoloji bir araya gelerek olağanaüstü ekonomi ile 125 kW (170 HP)’lık pürüzsüz bir güç ve 280 Nm’lik bitmek bilmeyen bir tork sunuluyor.

Bu yeni motorun geliştirilmesinde Opel mühendisleri 135 barlık iç basınca dayanabilen yeni döküm teknikleri kullandı. Bu sayede mükemmel sıkıştırma standartlarına ulaşılarak olağanüstü bir verimlilik elde edildi. Bu özellik, gelişmiş doğrudan enjeksiyon, hızlı tepkiye sahip turbo teknolojisi ve son teknoloji ürünü motor yönetimi sistemiyle birleştiğinde anlık tepki veren pürüzsüz performansta yeni standartlar ortaya çıkıyor.

Güçlü motor seçenekleri

Opel Cascada, 280 Nm tork değerine sahip 125 kW (170 HP) 1.6 lt. Turbo ECOTEC Direct Injection benzinli motor ile birlikte sunuluyor.

Bu motor, yüksek tepki hızına sahip 6 ileri otomatik şanzıman ile sunuluyor. Bir önceki şanzımana kıyasla daha az hareketli parçası bulunduğundan daha basit ve verimliliği daha yüksek. Sonuç olarak sadece manuel şanzımanlı sürüşün keyfini sunan değil aynı zamanda her sürüş stiline kendini adapte ederek her koşulda daha konforlu vites geçişleri sunan bir şanzıman ortaya çıkıyor.

YENİ OPEL CASCADA AKSESUARLARI.

Yeni Opel Cascada, ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak, kapsamlı bir aksesuar dizisi sunuyor. Konfor ve çok yönlülükteki kaliteli aksesuarları ile Cascada’nızın cazibesini onu aldığınız ilk gün olduğu gibi koruyabilirsiniz.

Alaşımlı Jantlar

Yeni bir jant setiyle Opel’inizi kişiselleştirin. Zor bir seçim olacağını biliyoruz fakat zevkiniz ne olursa olsun, Opel’inize göre bir jant seçeceğinizden adımız gibi eminiz.

Kış Lastikleri

Cascada’nızı daha güvenli kış sürüşlerine hazırlayın. Alaşımlı jantlarla sunulan kış lastiklerinizi hazırlayın. Orijinal Opel kış jantları ve lastikleri, Opel’inize tam uyum sağlayan jant ve lastik kombinasyonu olarak sunuluyor. Ayrıca bu lastikler, olağanüstü sürüş dinamiği ve dayanıklılık sunan premium lastik markaları ile de sunulabiliyor.

Araç Örtüsü

Kapalı alanlarda ideal koruma sağlayan ve Opel’inizin yüzeylerini tozdan ve kirden koruyan araç örtüsü, Cascada’nıza tam uyum sağlıyor.

DUYULARINIZ SİZE YOLU AÇSIN.

Yolu daha iyi görün, sorunları ve tehlikeleri önceden bilin. Bırakın modern teknoloji, sürüşün yaptığı baskıyı ve stresi üzerinizden alsın. Bu sayede sürüşün ne kadar rahat ve keyifli olduğunu keşfedeceksiniz.

Geliştirilmiş Sürüşe Duyarlı Ön Farlar (AFL+)

Önünüzü görüyor olmanız güvende hissetmek ve güvende olmak konularında anahtar rol oynuyor. AFL+ de tamamen nasıl gördüğünüzden ibaret. Günümüzde, en kapsamlı aydınlatma sistemlerinden biri olarak görülüyor.

Bu sistem, araç elektroniği ve sensörler aracılığıyla hız, direksiyon açısı bilgileriyle besleniyor. Daha fazla sensörler ışık ve hava koşullarını, karşıdan gelen veya önde seyreden trafiği inceliyor. Bu bilgileri temel alan AFL+, bi-xenon farları kontrol ederek tüm koşullar altında en ideal aydınlatmayı sağlıyor.

AFL+’nin gelişmiş özelliklerinden birisi de uzun huzmeden kısa huzmeye otomatik geçiş yapan Uzun Far Asistanı. Ön camın arkasına monte edilen bir kamera aracılığıyla kontrol ediliyor. Önde seyreden veya karşıdan gelen trafiği tanıyor ve huzmeyi otomatik olarak ayarlıyor.

Güven içinde park

Yeni Opel Cascada harika bir görünüşü olan bir otomobil. Bu yüzden bir anlık dalgınlık ile bu görünüşü niye zedeleyesiniz ki? Geri görüş kamerası sayesinde 130 derecelik bir görüş açısına sahipsiniz. Yüksek konumu sayesinde mesafeleri doğru bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Geri vitese geçmek, kameranın devreye girmesi ve navigasyon sistemi ekranında görüntülenmesi için yeterli. Geri vitese taktıktan sonra arkanıza dönme alışkanlığından kurtulmanın ne kadar kolay olduğunu görünce çok şaşıracaksınız.

Park söz konusu olduğunda ise Gelişmiş Park Pilotu, küçük çaplı çiziklerin önüne geçiyor. Vermeniz gereken direksiyon açısını yol bilgisayarı ekranında size gösteriyor. Direksiyonu bırakmanıza gerek yok, bu yüzden kontrol hep sizde.

Şerit değiştirirken birkaç saniye çok büyük fark yaratabilir. Görülemeyen sorunlardan korunmak için Kör Nokta Uyarı Sistemi, bu alanlarda sizin gözünüz. Şerit değiştirirken sinyal verdiğinizde, yan aynada bir LED ışık yanıyor. Eğer sistem, o şeritte yaklaşan bir araç tespit ederse LED ışık yanıp sönerek ve sesli bir şekilde sürücüyü uyarıyor.

GÜVENLİK VE RUH DİNGİNLİĞİ.

Neden kumaş tavanlı bir otomobil hard top tavanlı bir otomobilin güvenlik özelliklerine sahip olmasın? Yapısal mühendislikteki gelişmeler, yüksek gergili malzemeler ve dahili takla koruma barları soruyu cevaplıyor.

Derinlemesine güç

Yeni Opel Cascada, ekstra çapraz gövde koruma barları ile güçlendirilen sert bir güvenlik hücresi ile sizi çevreliyor. Buna çarpışma anındaki enerjiyi emen güvenlik önlemlerini de ekleyebilirsiniz. Zarif ön cam sütunları preslenerek sertleştirildi ve yüksek gerilim seviyelerine sahip güçlendirilmiş çelik barlar kapıların altına kadar uzanıyor. Bunlara dahil çapraz koruma barları, içeriye olan bükülmeleri önlüyor.

Arkada ise takla koruma barları, arka yapının en güçlü bölgesine inşa edildi. Normalde gözle görülmeyen bu barlar, ihtiyaç halinde hava yastığı sensörleri tarafından tetiklenerek göz kırpmaktan daha hızlı bir şekilde açılıyor.

Rafine pasif güvenlik

Büyük yan hava yastıkları ve tam boy ön hava yastıkları Yeni Opel Cascada ile standart. Maksimum koruma sunması için diğer tüm güvenlik sistemleriyle işbirliği içinde çalışıyor.

Diğer önlemler arasında piroteknik olarak devreye giren ve sizi en ideal koruma pozisyonunda güven içinde tutan çift gergili emniyet kemerleri bulunuyor. Koltuk çerçeveleri ve sabitleme noktaları, Opel’in başarısı kanıtlanmış aktif koltuk kafalıkları gibi güvenlikte de önemli bir rol oynuyor. Bu koltuk kafalıkları kaza esnasında yukarı ve öne hareket ederek boyun yaralanmalarının önüne geçiyor. Diğer bir koruma sistemi olan Katlanabilir Pedal Sistemi, çarpışma esnasında pedalları katlayarak ayak ve bacak yaralanmalarını önlüyor.

Hırsızlık koruması

Yeni Opel Cascada’nın alarm sistemi her alanda koruma sağlaması için tasarlandı. Araca herhangi bir izinsiz giriş, farların yanıp sönmesine ve alarmın devreye girmesi ile sonuçlanıyor. Sistem, kendi yedek güç kaynağına sahip ve jantlar ve parçalar gibi bileşenler de dahil olmak üzere aracın tamamını koruyor.

Sadece en iyisini istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden sezgileri güçlü olanlar için Cosmo’yu tasarladık.

COSMO

Ne kadar stil, lüks ve keyfe ihtiyacınız varsa Opel Cascada Cosmo’da sunuldu. İhtiyacınız olan her şeyin bulunduğu Cosmo ile yolculuklarınızın ne kadar keyifli olabileceğini düşünün.

Motor Seçenekleri:

 • 1.6 lt. TURBO ECOTEC®170 HP 6 İleri Otomatik

Standart olarak sunulan özellikler şöyle:

Yol Tutuş Özellikleri:

 • ABS
 • Elektronik Stabilite Programı (ESP)
 • HiPerStrut ön süspansiyon
 • Watt's bağlantılı arka süspansiyon
 • Hıza Duyarlı Elektrikli Direksiyon (EPS)
 • Yokuşta Kalkış Desteği (HSA)

Güvenlik Özellikleri:

 • 4 yönlü aktif koltuk kafalıkları
 • Aktif ve çift gergili ön ve arka emniyet kemerleri
 • Arka koltuklarda ISOFIX çocuk koltuğu sabitleme düzeneği
 • Deadlock Kilit Sistemi & Alarm
 • Emniyet Kemeri Uyarı Sistemi (sürücü ve ön yolcu)
 • Katlanabilir Pedal Sistemi (PRS)
 • Ön yolcu hava yastığı devre dışı bırakma tuşu
 • Sürücü ve ön yolcu ön ve yan hava yastıkları
 • Takla koruma barları

Sürücü Destek Özellikleri:

 • Far Yıkama Sistemi
 • Geliştirilmiş Sürüşe Duyarlı Bi-Xenon Ön Farlar (AFL+)
 • Geri Görüş Kamerası
 • Gövde rengi, elektrikli, ısıtmalı ve otomatik katlanır yan aynalar
 • Hız Sabitleyici (Cruise Control) - Hız sınırlayıcı özelliği
 • Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası
 • LED Arka Farlar
 • LED Gündüz Farları
 • Otomatik Far Yükseklik Ayarı
 • Otomatik Yanan Farlar (Tünel algılama özelliği)
 • Ön sis farları
 • Park Sensörleri (ön ve arka)
 • Uzun Far Asistanı
 • Yağmur Sensörü
 • Yol Bilgisayarı

İç ve Dış Tasarım Özellikleri:

 • 18" alaşımlı jantlar
 • Akustik kumaş tavan1
 • Alaşımlı spor pedallar
 • Deri kaplı gösterge paneli
 • Düz tabanlı deri direksiyon simidi
 • Elektronik Park Freni
 • Işıklı makyaj aynaları
 • Krom kapı eşikleri
 • Krom egzos çıkışı
 • Krom görünümlü bel çizgisi
 • Kumaş tavan (Siyah)
 • LED ortam aydınlatması

Konfor Özellikleri:

 • 12V güç çıkışı (ön ve arka konsolda)
 • 6 yönlü ayarlanabilir sürücü ve yolcu koltuğu ve ayarlanabilir bacak minderi uzantısı
 • 4 yönlü elektrikli bel desteği ayarı (sürücü ve ön yolcu)
 • Arka koltuklara "Kolay Erişim" sistemi
 • Rüzgar filesi
 • Ayarlanabilir kol desteği - ön (bardaklık ve saklama bölmeli)
 • Morrocana koltuklar
 • Direksiyondan kumanda sistemi
 • Elektrikli emniyet kemeri uzatma mekanizması
 • Elektronik İklim Kontrollü Klima (Çift Bölgeli)
 • Koltuk ısıtması (ön)
 • Uzaktan kumandalı merkezi kilit
 • Uzaktan kumandalı tavan açma kapama
 • Yer tasarruflu stepne

Multimedya Özellikleri:

 • 7" Renkli Bilgi Ekranı
 • Bluetooth
 • CD 600 IntelliLink - Radyo/CD/MP3 Çalar - 7 adet hoparlör
 • USB ve AUX girişleri

Opsiyonel Donanım:

 • FlexRide Paketi: FlexRide Sürüşe Duyarlı Şasi Teknolojisi, 3 Farklı Sürüş Modu (Sport, Normal, Tour) ve Sürekli Süspansiyon Kontrolü (CDC) özelliklerini içermektedir.
 • Çevre Görüş Paketi: Gelişmiş Park Asistanı ve Kör Nokta Uyarı Sistemi özelliklerini içermektedir.
 • Premium Deri Koltuklar: 6 yönlü elektrikli ayarlanabilir sürücü ve yolcu koltuğu ve ayarlanabilir bacak minderi uzantısı, Ergonomik Premium Deri Koltuklar (Brandy), Arka koltuklara "Elektrikli Kolay Erişim" sistemi ve Koltuk soğutması özelliklerini içermektedir.
 • 19" alaşımlı jantlar
 • 20" alaşımlı jantlar
 • Direksiyon simidi ısıtması
 • Ergonomik Deri Koltuklar (Siyah)
 • Kumaş tavan (Malbec Kırmızı)
 • Kumaş tavan (Mokka Kahverengi)

1Sadece Malbec veya Mokka Kahverengi tavan tercih edildiğinde standart olarak sunulmaktadır.

KARŞILAŞTIRMA

Ön Fren: Hava Kanallı Disk, Çap (mm)
:
Lastik Ebatları
:
Arka Lastik Boyutları
:
Ön Lastik Boyutları
:
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre)
:
Kaldırım Dönüş Çapı (m)
:
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
:
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Lastik Basınç Sensörü
:
Fasılalı Ön Cam Silecek
:
LED Gündüz Farları
:
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Lastik Tamir Kiti
:
Eller Serbest Renault Kart Sistemi
:
Perde Hava Yastıkları
:
Otomatik Uzun/Kısa Farlar
:
Kör Nokta Uyarı Sistemi
:
Şerit Takip Sistemi
:
Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
:
C Şeklinde LED Gündüz Farları
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
:
Cruise Control
:
Adaptif Cruise Control
:
Ön ve Arka Park Sensörü
:
Pure Vision Full LED Ön Farlar
:
6 LED Gündüz Farları
:
C Şeklinde Edge Dizayn LED Gündüz Farları
:
Sürücü Hava Yastığı
:
Ön Yan Hava Yastıkları
:
Ön Yolcu Hava Yastığı
:
Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemer İkazı
:
3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
:
Hareket Halinde Otomatik Kapanan Kapı Kilitleri
:
Gündüz Farları
:
Ön Gergili Ön Emniyet Kemerleri
:
Hız Ayar ve Sınırlayıcı
:
Elektronik Denge Programı (ESP)
:
Yolcu Hava Yastığının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
:
Sürücü Emniyet Kemer İkazı
:
Vites Değiştirme Göstergesi
:
Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri
:
Arka Sis Farları
:
ESP
:
3. Stop Lambası
:
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Ön Emniyet Kemerleri
:
Yokuş Kalkış Destek, Stabilite Kontrol
:
Ön Kol Dayama
:
Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
:
Manuel Klima
:
Elektronik Klima
:
Merkezi Kilit
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
:
Elektrikli Arka Camlar
:
Elektrikli Ön Camlar
:
Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar
:
Ön Sis Farları
:
Arka Park Sensörü
:
Geri Görüş Kamerası
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Deri Direksiyon
:
4Control Sistemi
:
Deri Döşeme
:
Kumaş Döşeme
:
Elektrikli Park Freni
:
Multi-Sense Sistemi
:
Head Up Display
:
Elektrikli Katlanan ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
:
Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
:
Isıtmalı Ön Koltuklar
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
:
Yükseklik Ayarlı, Elektrikli Bel Destekli ve Masajlı Sürücü Koltuğu
:
Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli,Masajlı Sürücü Koltuğu
:
7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Arka Kol Dayama
:
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
Manuel Bel Desteği Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
GT Line Spor Deri Direksiyon
:
Multisense Sistemi
:
Arka Koltuk Kol Dayanağı
:
7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı
:
Arka Koltukta Havalandırma Izgarası
:
Portatif Küllük ve Çakmak
:
Yükseklik Ayarlı Ön Koltuklar
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Hidrolik Direksiyon
:
Manuel Arka Camlar
:
Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
:
Yükseklik Ayarlı Direksiyon Simidi
:
Gövde Rengi Aksesuarlar
:
Siyah Renk Dış Kapı Kolları
:
Arka Koltuk Aydınlatma
:
Bagaj Filesi
:
Bagaj Bölümü Aydınlatması
:
2.Koltuk Sırasından Erişilebilen 12V Priz
:
Yolcu Tarafı Güneşliği
:
12V Priz
:
Türkiye Haritası
:
Renualt R-Nav Navigasyon Multimedya Sistemi
:
Radyo MP3 - 4x20 W
:
Radyo MP3 - 2x20 W
:
R-Link İnternet Bağlantısı
:
Navigasyon ve Harita
:
R-Link 2.0 ve 7" Dokunmatik Ekran
:
Online Servis Paketi
:
R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
:
7'' Dokunmatik Ekran
:
8,7'' Dokunmatik Ekran
:
4,2'' Ekran
:
Yol Bilgisayarı
:
Direksiyondan Kumandalı Radyo
:
Dacia Media Nav 2.0 Navigasyon ve Multimedya Paketi
:
Sinyalli Yan Aynalar
:
GT Line Koyu Gri Çıtalar
:
Gövde Rengi Kapı Kolları
:
Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları
:
Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar
:
Gövde Rengi Yan Aynalar
:
Stepne
:
Eller Serbest Bagaj Kapağı
:
Karartılmış Camlar
:
Elektronik Amortisör
:
Gövde Rengi Dış Kapı Kolları
:
16" Alüminyum Jant
:
Siyah Renk Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Dış Dikiz Aynaları
:
Manuel Ayarlı Dış Dikiz Aynaları
:
Dış Kapı Çıtaları
:
Tavan Barları
:
Gövde Rengi Tamponlar
:
Siyah Dış Kapı Kolları
:
Çift Renkli Dış Dikiz Aynaları
:
Gövde Rengi Dış Dikiz Aynaları
:
Çift Yöne Açılabilir Bagaj Kapısı
:
Gri Renk Tamponlar
:
Gövde Rengi Ön Tamponlar, Gri Renk Arka Tamponlar
:
Arka Cam Silecekleri
:
Sağ Sürgülü Yan Kapı
:
Sol Sürgülü Yan Kapı
:
15" Alüminyum Jantlar
:
15” Nepta Alüminyum Jant
:
Siyah/Krom Çift Renk Dış Dikiz Aynaları
:
15" Sac Jantlar
:
Stop & Start
:
Eco Mode
:
Partikül Filtresi
:
Bagaj Gizleme Pandizotu
:
Açılabilir Bagaj Yan Camları
:
Krom Renk İç Kapı Kolları
:
3.Koltuk Sırasında Saklama Bölümü
:
Polen Filtresi
:
Tavan Rafı
:
Bagaj Halısı
:
loading
Lütfen Bekleyin...

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU