Isuzu N-Wide Long

Isuzu N-Wide Long

690.241 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

N-WIDE LONG

Isuzu N-WIDE LONG, 4.3 metrelik faydalı şasi boyu ile daha fazla hacim diyenlere çözüm sunarken, daha az bakım ihtiyacı ile de kazancınızı koruyor. Isuzu’nun kanıtlanmış performans ve uzun ömürlü Commonrail motor teknolojisi sayesinde yakıt tüketimi artık çok daha düşük seviyelerde. Daha az bakım ihtiyacı, uygun fiyatlı yedek parça hizmeti ve yakıt ekonomisi ile kullanıcısına kazandırmaya devam ediyor.

Dünyanın En Çok Üretilen, En Uzun Ömürlü Dizel Motoru

Isuzu motorları dünyada gelişen çevreci trendler ve düşük işletim gideri ihtiyaçlarına paralel olarak dizayn edilmiştir. Yeni nesil Isuzu motorları artan periyodik bakım aralıklarının yanı sıra düşük yakıt tüketimiyle de ön plana çıkmaktadır. Motor performansını ve torku artırmak amacıyla motor turbo ve inter cooler ile donatılmıştır ve kuru silindir gömlekleri ve krank mili ile birlikte dökme deir silindir bloğuna sahiptir.

5 ileri Şanzuman ile Daha Rahat Vites Geçişleri

Geliştirilmiş, hava basınç tahrikli powershift mekanizmasıyla yeni Isuzu şanzuman sistemiyle şimdi daha rahat vites değişimi sağlanabiliyor.

Hexa-Pod Tasarım

ISUZU kamyonlar tarafından somutlaşan tasarım felsefesi: "hafifçe genişletilmiş altı yüzeye sahip “Sağlam, Temiz, Duygusal" tasarım. Gereksiz tümçizgilerden uzak, göz yormayan, fonksiyonel güzellik.

Kendi Kendini Temizleyen Filtre ile Sadece Motorin Size Yeter

Kendi Kendini Temizleyen Filtre ile Sadece Motorin Size Yeter

Muhteşem Çalışma Akanı & Konforlu Detaylar

Tüm kabin mükemmel erişilebilirlik ile maksimum işlevsellik sunarken, güvenlik ve konfor için tasarlanmış tam özellikli bir çalışma alanıdır.

Şanzıman

ISUZU MYY5T

Manuel, 5 ileri - 1 geri

Performans

Süspansiyon

Parabolik çelik alaşım yaprak yay, çift etkili hidrolik teleskobik amortisör

Parabolik çelik alaşım yaprak yay, çift etkili hidrolik teleskobik amortisör

Fren Sistemi

Disk Fren Ø293mm x 40mm

Disk Fren Ø275mm x 30mm

ABS, ASR, ESC, Hidrolik fren sistemi, Otomatik fren balata ayarı

Şanzıman çıkışında etkili, kampanalı, mekanik kumandalı

Elektrik Sistemi

2x12V – 68 Ah

24Vx4,0 kW

Yakıt Deposu

Lastikler

195/75 R16C Jant: 16x5,5J - 116,5

Yolcu kapasitesi

2 yolcu + 1 sürücü

Debriyaj

Hidrolik kumandalı

Direksiyon

Hidrolik, teleskobik / tilt 410mm çap

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU