FORD VE CASTROL’DEN YENİ REKLAM KAMPANYASI “NE YAZIYORSA O!”

Eklenme Tarihi : 28.10.2020

100 yılı aşkın süredir dünya çapında birlikte motor ve motor yağı geliştiren Castrol ve Ford, ortak reklam kampanyası başlatıyor. Kampanyanın reklam filmi kurgusunda ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ‘otomobil doktoru’ rolüne bürünürken, Ford marka araçların kapağında artık Castrol yazdığını ve Ford araçlar için tavsiye edilen motor yağının Castrol olduğunu vurguluyor.

Dünyanın bir numaralı yağ üreticisi Castrol, otomobil üreticileri ile küresel arenada ortak çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Uzun yıllardır motor sporlarında iş birliği yürüten ve Castrol Ford Team Türkiye ile parkurlarda rüzgar estiren iki dev, beraber büyümeye devam ediyor.

Kampanya tanıtımı için çekilen reklam filminde ünlü oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ‘otomobil doktoru’ olarak yer alıyor. Kampanya kapsamında Castrol’ün yeni sloganı dikkat çekiyor: “Ne yazıyorsa o!”

Ford’un ilk dolum yağı: Castrol
Ford marka araçlar yola Castrol ile çıkar. Ford fabrikadan çıkan araçlarında ilk dolum yağı olarak Castrol’ü tercih ederken, 2019 yılı itibariyle bu birlikteliği motor kapaklarına da taşıdı. Artık Ford marka araçlar fabrikadan motor kapağında Castrol logosu ile çıkıyor. Bu mesajı taşıyan yeni reklam kampanyası “Ne Yazıyorsa O!” radyo ve dijital mecralarda yayında.

Ford’un bir bildiği var; “Ne Yazıyorsa O!”

DİĞER HABERLER