ÇETAŞ’TAN ESOB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NE TOURNEO HEDİYESİ

Eklenme Tarihi : 17.01.2019

Ford Otosan tarafından "Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi İşbirliği Protokolü" kapsamında, öğrencilerin teknik eğitimde gelişen teknolojiyi takip etmeleri amacıyla ESOB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne Motorlu Araçlar Teknolojisi alanında, öğrencilerin eğitimi desteklemek ve derslerinde kullanılmak üzere araç hediye edildi.

Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki okula, Ford Çetaş Manisa bayisi aracılığıyla hibe edilen araç teslim töreninde Ford ve Çetaş yetkilileri katıldı. Ford Otosan Genel Müdürlüğünden, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Motorlu Araçlar Teknolojisi alanında, sadece laboratuvarda kullanılacak olan araç, dersleri desteklemek ve öğrencilerin derslerini pekiştirerek öğrenebilmesi için kullanılacak. Ford Tourneo Courier model aracın teslim törenine Manisa Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Şaver Yüksel,

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Şengül, Manisa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Geriter, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Kırlı, Motorcular Odası Başkanı Ahmet Ülke, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Koç, Çetaş Manisa Ford Yetkili Servisi ve Ford Otosan 3. Bölge Satış Sonrası Müdürü Mehmet Anıl Buzrul ve okul müdürleri katıldı. Okul Müdürü Ramazan ERKUL, "Meslek Lisesi Memleket Meselesi Projesi" kapsamında nitelikli insan gücünün yetiştirilmesinde destek veren Ford Otosan ve ÇETAŞ Ford yetkililerine teşekkür ederek aracı teslim aldı.

DİĞER HABERLER