ANADOLU ISUZU, OKAN COŞKUN MEŞRUBAT'A 25 ADET NPR 3D TESLİMATI GERÇEKLEŞTİRDİ!

Eklenme Tarihi : 24.06.2021

Yurt içi 6-16 ton kamyon pazarında lider olanAnadolu Isuzu, Çetaş Otomotiv tarafından meşrubat ve gıda sektörünün önemli isimlerinden Okan Coşkun Meşrubat'a NPR 3D serisi kamyon teslimatı yaptı.

Toplam 70 adet Isuzu kamyonuyla hizmet veren Okan Coşkun Meşrubat, Avcılar'daki merkezinde düzenlenen özel bir törenle 25 adet NPR 3D ile filosundaki Isuzu ailesine yenilerini ekledi.

Törene Okan Çoşkun Meşrubat Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Coşkun, Genel Müdür Okan Bolkan, Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman, Satış Müdürü Atakan Gürler, Bayi Kanalı Yöneticisi Arif Bugeker ve Filo ve Özel Müşteriler Yöneticisi Hamdi Toker Isuzu Çetaş Genel Müdürü Gülay Kökbaş, Satış Yöneticisi Haydar Romancı katıldı.

Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman, "Çetaş bayimiz aracılığı ile yapılan bu teslimattan büyük mutluluk duyuyoruz. Okan Coşkun Meşrubat, filosuna kattığı araçlar için bir kez daha Anadolu Isuzu'yu tercih etti. Çok eskilere dayanan ilişkimizi yeni teslimatlarımızla daha da güçlendirdik. İş birliğimizi yeni projelerde de çözüm ortağı olarak devam ettireceğiz." dedi.

DİĞER HABERLER