Yeni Ford Transit Van

Yeni Ford Transit Van

193.500 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

YENİ FORD TRANSIT VAN

Daha akıllı, daha da kullanışlı. Daha güçlü ve verimli motorlar. Göz alıcı yeni tasarım. En önemlisi ise, taşıma kapasitesindeki geliştirmeler. Karşınızda Yeni Ford Transit. 

Güç ve zeka şimdi tek noktada.

Yeni Ford Transit'in gövdesi, ikonlaşmış tasarıma yenilenmiş bir görünüm getiriyor. İçinde ise, akıllıca düzenlenmiş kabin özellikleri arasında yeni bir Gösterge Paneli bulunuyor ve gelişmiş bir dizi teknolojiyi parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Gelişmiş yeni motor teknolojisi

Bir dizi gelişmiş, yeni nesil 2.0-litre Ford EcoBlue dizel motor ile sunulan Yeni Transit her zamankinden daha güçlü ve daha verimli. 185 PS beygir gücü ve 415 Nm tork gücüne ulaşan aktarma sistemleri seçenekleri ile kendi özel gereksinimlerinizi karşılayan modeli bulmanız garanti. . Üstelik daha fazla yakıt tasarrufu ve daha az CO2 emisyonu için hafif Hibrit Elektrikli Araç (mHEV) olarak da sunulmaktadır.

Daha akıllıca çalışmanıza yardımcı olur

Yeni Ford Transit çok sayıda gelişmiş teknolojik özellik ile donatılmıştır. Hepsi daha akıllıca ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Şerit değiştirirken veya geri viteste giderken diğer yol kullanıcılarının varlığı konusunda sizi uyaran Çapraz Trafik Uyarı Sistemi destekli Kör Nokta Uyarı Sistemi de bu özellikler arasındadır. Alt aydınlatmalı yeni yüksek düzey geri görüş kamerası ve geniş açılı ön kamera sayesinde aracınızın çevresinde neler olduğunu her zaman görebilirsiniz. Teknolojileri öyle kullanışlı ki, daha önce bunlar olmadan ne yaptığınızı merak edeceksiniz.

Kendilerini koruyabilen yan aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunur.

Çarpışmaları önlemeye ve yayaları korumaya yardımcı sistem.

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır.

Stressiz park ve daha kolay geri manevra

Geri manevralarda size yardımcı olmak üzere orta konsola yerleştirilmiş ekran, gözünüzden kaçabilecek nesneleri gösterir ve en dar yerlere bile park edebilmenize yardımcı olmak üzere ekranda sanal çizgiler görüntülenir. Geri Görüş Kamerası geri vitesi seçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer.

Her duruma cevap veren elektrik destekli direksiyon sistemi

Elektrik Destekli Direksiyon aracın hızına bağlı olarak değişen miktarlarda yardım sağlarken motordan güç çekmek yerine elektrik gücünü kullanarak yakıt ekonomisinin artırılmasına yardımcı olur. (Önden çekişli ve tüm modellerde standarttır.)

Daha kolay geri manevra ve daha iyi görüş

Bariyerler, bisikletler, alçak duvarlar... Yeni Geri Görüş Kamerası, aracınızın arkasında duran her şeyi daha iyi görebilmeniz için Yeni Transit'in üst kısmına monte edilmiştir. Orta konsola yerleşik ekran gözünüzden kaçması mümkün olanları gösterir; en dar alanlara bile zahmetsizce park etmenizi sağlamak üzere sistem sanal çizgilerle size yardımcı olur. Geri Görüş Kamerası geri vitesi seçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer. Ayrıca, tavanın arka kısmına güçlü, yeni bir LED Tepe Lambası monte edilmiştir. Bu özellik, güneş battıktan uzun süre sonra bile çalışmaya devam etmenizi sağlar. Akıllı sistem, uzun bir günün sonunda evinize gidebilmenizi temin etmek üzere, akü zayıfladığında ışığı otomatik olarak kapatır.

Tümüyle aracınıza hakim olun.

Aracın ön kısmında bulunan küçük bir panoramik kamera, Transit'inizin çok işlevli ekranında bölünmüş ekran görüntüsü verir; böylece her iki taraftan gelen araçları, bisikletleri veya yayaları görebilirsiniz. Dar bir park alanından yavaş yavaş çıkmaya çalışıyorsanız veya görüşünüzün engellendiği kalabalık bir yoldaysanız, bu ön geniş görüş kamerası paha biçilmez bir özelliktir.

Modu koşullara uygun olarak değiştirin

Seçilebilir Sürüş Modları sayesinde Transit'in yol tutuşunu belirli bir işe veya araziye uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Normal mod, Kaygan mod ve daha fazla yakıt tasarrufu için yeni EcoMode arasından seçim yapabilirsiniz

Yokuşta kalkışlarda daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2-3 saniye süreyle fazladan fren gücü uygulayarak ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla zaman ve kontrol sağlar. Kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğiniz zaman da yararlı bir özelliktir.

Tarz ve görünürlük için gündüz yanan yeni LED lambalar

Yüksek enerji verimliliğine sahip bu gelişmiş LED gündüz farları, yeni Transit’i ayırt eden özgün bir görünüm sunar: Gündüz fark edilmenize, gece de net bir biçimde görülmenize yardımcı olur.

Aracınızı daha verimli sürmenize yardımcı olur

Yenilikçi Ford EcoMode sistemi, sürüş davranışlarınızın yakıt tüketiminize etkisini sürekli değerlendirir. Hız, vites değiştirme, fren yapma ve öngörü düzeyleri gibi alışkanlıklarınızın yanında yaptığınız kısa ve uzun yolculuk sayısını analiz eder. EcoMode sonra bu bilgileri kontrol panelindeki bir ekranda size gösterir. Buradaki amaç sizi daha verimli sürüşe teşvik etmek, yakıt tüketimini azaltmak ve aracın ömrü boyunca tasarruf yapmanızı sağlamaktır.

Güvenlik ve Emniyet

Sizi, Yolcularınızı ve Yükünüzü Korur 

Yeni Transit, yolcuları ve yükü korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış, bir dizi gelişmiş sisteme ve ileri teknolojiye sahiptir. Yaya Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımı, kaza yaşanma ihtimalini azaltmak için RADAR sistemini kullanır. Ayrıca aracınızın dengede kalmasına yardımcı olan Devrilme Önleyici Sistem, lastik basıncı izleme sistemi ile aracınızı, yükünüzü ve aletlerinizi korumayı amaçlayan son teknoloji ürünü alarmlar bulunmaktadır.

Yayaları korumaya yardımcı olabilen sistem

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır.

Lastiğin indiğini bildiren erken uyarı sistemi

Seyir halindeyken lastiklerinizden birinin basınç kaybetmeye başlaması durumunda, Lastik Basıncı İzleme Sistemi gösterge panelindeki simgeyi yakarak sizi uyarır.

Yükünüze uyum sağlayan kontrol özellikleri

Adaptif Yük Kontrolü özelliği, Elektronik Stabilite Kontrol sistemini aracınızın taşıdığı toplam ağırlığa göre ayarlar. Bu özellik sayesinde aracınız boş ya da yüklü olsun, kontrol ve denge sağlanır.

Devrilmeye karşı kesintisiz koruma

Ford'a özel devrilme oranı sensörü özellikle yüksek ağırlık merkezli durumlarda ve dışa eğimli virajlarda Devrilme Önleyici Sistemin lastikleri yerde tutmasına yardımcı olur.

Yan Rüzgar Dengeleme

Aracın ne zaman çapraz rüzgarlardan etkileneceğini anlamak için Elektronik Stabilite Kontrol sistemini kullanarak, şiddetli, fırtınalı hava şartlarında sürücünün şeritte kalmasına yardımcı olur.

Kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur

Viraj Kontrolü, sürücü bir virajı çok hızlı döndüğünde bunu algılar ve motor torkunu hızla düşürebilir (ve tekerleklere ayrı ayrı fren yaptırabilir); bu sayede araç güvenli sürüş şartlarında tutulmuş olur.

Kurcalanmaya karşı korumalı kilitlere sahip Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistem

Yeni Transit’te uzaktan kumandalı merkezi kapı kilitleme sistemi vardır. Tüm kapı kilitleri, zorlanarak kırılmayı önleyecek şekilde geliştirilen güçlendirilmiş donanımla korunmaktadır.. Otomatik kilitleme sistemi, aracınızı hareket ettirdikten hemen sonra tüm kapıları otomatik olarak kilitleyecektir. Standart özellik olarak sunulan sistem, gösterge grubundan açılıp kapatılabilmektedir. Acil müdahalelere yardımcı olmak için araçlarda çarpışmanın şiddetine bağlı olarak otomatik olarak devreye giren kilit açma özelliği bulunmaktadır.

Kullanışlılık

Van Aracınızdan Daha Fazla Yararlanın

Yeni Transit, daha hızlı ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış pek çok pratik özellikle doludur. Tüm yükleriniz için 15,1 metreküplük yük alanı vardır. 270 derece kilitlenebilir arka kapısı sayesinde, yük alanına erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Gelişmiş Görünürlük

Tavanın arka kısmında güçlü, yeni bir LED Tepe Lambası bulunur. Bu özellik, güneş battıktan uzun süre sonra bile çalışmaya devam etmenizi sağlar. Akıllı sistem, uzun bir günün sonunda evinize gidebilmenizi temin etmek üzere, akü zayıfladığında ışığı otomatik olarak kapatır.

Olağanüstü yük alanı ve erişim

Yeni Transit, üç boyutuyla da olağanüstü bir yük alanı sunmaktadır: Yük uzunluğu, eni (iki tekerlek kemeri arası açıklık) ve kullanılabilir iç yükseklik. 15,1 metreküpe varan yük alanına 3 metreden uzun yük sığdırabilirsiniz. 2,7 tona kadar taşıma kapasitesi ile asla yer sıkıntısı çekmeyeceksiniz ve neredeyse her şeyi taşıyabileceksiniz. Geniş yan yük kapıları, optimum açıklık yüksekliği ve arka erişim basamağı, yükünüze zahmetsiz erişim sağlar.

Daha aydınlık yük alanıyla daha zahmetsiz yükleme

Standart özellik olarak sunulan yük alanı aydınlatma lambaları. Dilerseniz, ultra parlak LED aydınlatma seçeneğini de isteyebilirsiniz.

270 derece açılarak kilitlenen kapılar

Yükleme ve boşaltmayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için, arka kapılar 270 derece açılarak kilitlenebilmektedir. Kapıların iç kenarlarında yer alan yüksek görünürlüğe sahip çıkartmalar, ışığı yansıtarak yoldaki diğer sürücüler için aracı görünür kılan bir uyarı görevi görmektedir. Artık kapıları kapatmak da daha kolay çünkü gelişmiş hava tahliye menfezleri yük bölümünde hava basıncı birikimini engeller.

Yükünüzün güvenliği için bağlama noktaları

Yan duvarlarda bulunan sabit bağlama noktaları, aracınızın yük tabanının pürüzsüz kalmasını sağlıyor. Sistem, DIN ve ISO standartlarıyla uyumludur.

Her yerde kullanışlı eşya bölmeleri

Yeni Transit, çok sayıda kullanışlı eşya bölmesiyle doludur. Örneğin, gösterge panelinde kolayca erişilebilen bir eşya bölmesi vardır. Gizli, kilitlenebilir torpido gözü A4 dosyaları katlamadan koyabilecek kadar büyüktür ve değerli eşyalar için koltuk altında pratik bir saklama bölmesi mevcuttur. Aracın kapıları da A4 sekreterlik ve 2 litrelik meşrubat şişesi sığabilen geniş cepler ile azami saklama alanı sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Daha pratik, daha güvenli yük bağlama sistemi

Bağlama noktaları genelde tabana monte edilir. Fakat yükünüzü sabitlemeye çalışırken bunlara ulaşmak zor olabilir. Bu yüzden Transit’teki bağlama noktaları tabandan biraz yukarıda, yük alanının yan duvarlarına yerleştirilmiştir. Bu sayede tabandaki engeller ortadan kaldırılmış, erişim kolaylaştırılmış, kir tuzakları yok edilmiş, temizlemesi kolay ve yeni bir yük tabanı sağlanmıştır. Ayrıca bel ve omuz seviyesinde aracın gövdesine entegre edilmiş ek bağlama noktaları vardır ve her biri 30 kg gibi etkileyici bir ağırlık taşıyabilmektedir

Gelişmiş yeni motor teknolojisi

Bir dizi gelişmiş 2.0-litre Ford EcoBlue dizel motor seçeneğiyle sunulan Yeni Transit, her zamankinden daha güçlü ve daha verimli. 185 beygire kadar güç olanağı sunan motor ve aktarma sistemi seçenekleriyle, özel ihtiyaçlarınıızı karşılayın.

Küçük bir elektrik motoru verimliliği artırabilir

Verimliliği en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için, Yeni Transit şimdi hafif Hibrit modeliyle sunuluyor. Aküyle çalışan küçük bir elektrikli motor, daha az güce ihtiyaç duyulduğunda yakıt tüketiminin azaltılmasına yardımcı olmak için klasik motorla birlikte çalışır. (Ekim 2019'da satışa sunulacaktır.)

Kirliliği önleyen katkı maddesi

Seçici katalitik indirgeme sistemi, egzoz gazındaki NOx emisyonlarını azot ve suya dönüştürmek için üre/su bazlı AdBlue® sıvısını kullanır. Daha sonra bir partikül filtresi, aracın egzozuna yayılan katı parçacıkların %99'undan fazlasını indirger. Doğru şekilde çalışması için, Ford EcoBlue dizel motorunuzun AdBlue® deposu AdBlue® sıvısı ile doldurulmalıdır. Sıvı seviyesi düştüğünde, sistem uyarı ışıkları yanacaktır.

Otomatik Start-Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Bu teknoloji, trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunuzda motoru otomatik olarak kapatabilir. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise, siz her zamanki gibi debriyaja basıp birinci vitesi seçerken veya otomatik modellerde ayağınızı fren pedalından çekerken, sistem aracı yeniden çalıştırır. Otomatik Start-Stop, özellikle şehir içi trafikte etkilidir ve yakıt tüketimini %10'a kadar azaltabilir.

6 ileri vitesli şanzıman yakıt tasarrufu sağlar

Yeni Transit, daha fazla ekonomi ve verimlilik için 6 ileri vitesli otomatik şanzımanla donatılmıştır. Hızınız yeterince artınca aracınızı 6. vitese geçirin ve seyir halindeyken yakıttan tasarruf edin. Üstelik, vites geçişlerinin ne kadar kolay ve hızlı olduğunu da göreceksiniz.

Akünüzü daha verimli biçimde şarj edin

Geleneksel sistemlerin aksine, Akıllı Şarj Sistemi aküyü yalnız gerektiğinde şarj eder, mümkün olan durumlarda, siz gaz pedalına basarken şarj etmekten kaçınır. Bu da daha fazla yakıt tasarrufu yapmanıza ve emisyonları daha da azaltmanıza yardımcı olabilir

Stressiz park ve daha kolay geri manevra

Geri manevralarda size yardımcı olmak üzere orta konsola yerleştirilmiş ekran, gözünüzden kaçabilecek nesneleri gösterir ve en dar yerlere bile park edebilmenize yardımcı olmak üzere ekranda sanal çizgiler görüntülenir. Geri Görüş Kamerası geri vitesi seçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer.

Her duruma cevap veren elektrik destekli direksiyon sistemi

Elektrik Destekli Direksiyon aracın hızına bağlı olarak değişen miktarlarda yardım sağlarken motordan güç çekmek yerine elektrik gücünü kullanarak yakıt ekonomisinin artırılmasına yardımcı olur. (Önden çekişli ve tüm modellerde standarttır.)

Daha kolay geri manevra ve daha iyi görüş

Bariyerler, bisikletler, alçak duvarlar... Yeni Geri Görüş Kamerası, aracınızın arkasında duran her şeyi daha iyi görebilmeniz için Yeni Transit'in üst kısmına monte edilmiştir. Orta konsola yerleşik ekran gözünüzden kaçması mümkün olanları gösterir; en dar alanlara bile zahmetsizce park etmenizi sağlamak üzere sistem sanal çizgilerle size yardımcı olur. Geri Görüş Kamerası geri vitesi seçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer. Ayrıca, tavanın arka kısmına güçlü, yeni bir LED Tepe Lambası monte edilmiştir. Bu özellik, güneş battıktan uzun süre sonra bile çalışmaya devam etmenizi sağlar. Akıllı sistem, uzun bir günün sonunda evinize gidebilmenizi temin etmek üzere, akü zayıfladığında ışığı otomatik olarak kapatır.

Tümüyle aracınıza hakim olun.

Aracın ön kısmında bulunan küçük bir panoramik kamera, Transit'inizin çok işlevli ekranında bölünmüş ekran görüntüsü verir; böylece her iki taraftan gelen araçları, bisikletleri veya yayaları görebilirsiniz. Dar bir park alanından yavaş yavaş çıkmaya çalışıyorsanız veya görüşünüzün engellendiği kalabalık bir yoldaysanız, bu ön geniş görüş kamerası paha biçilmez bir özelliktir.

Göremediğinizi gören teknoloji

Kör Nokta Uyarı Sistemi radar sensörleri yardımıyla kör noktanıza girerek görüş alanınızdan çıkabilecek araçları algılar. Yeni Transit'in iki tarafında bulunan sensörler, yan kapı aynasında net olarak görülen turuncu bir ışıkla sizi uyarır.

Şeridinizde kalmanıza yardımcı olan gelişmiş sistem

Şeritte Kalma ve Şerit Hizalama Yardımcı Sistemi, önünüzdeki yolu sürekli olarak izleyen bir kamerayla, yanlışlıkla şeritten çıktığınızı algılar. Şeritte Kalma Yardımcısı, aracınızı şeridinize güvenle yönlendirmenize yardımcı olur. Tekerleğiniz yol çizgisine veya yol kenarına değerse Şerit Takip Uyarı Sistemi direksiyonu titretir ve görsel bir uyarı verir. Bu teknoloji saatte 64 kilometreden düşük hızlarda otomatik olarak devreden çıkar veya manuel olarak kapatılabilir.

Modu koşullara uygun olarak değiştirin

Seçilebilir Sürüş Modları sayesinde Transit'in yol tutuşunu belirli bir işe veya araziye uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Normal mod, Kaygan mod ve daha fazla yakıt tasarrufu için yeni EcoMode arasından seçim yapabilirsiniz

Yokuşta kalkışlarda daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2-3 saniye süreyle fazladan fren gücü uygulayarak ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla zaman ve kontrol sağlar. Kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğiniz zaman da yararlı bir özelliktir.

Tarz ve görünürlük için gündüz yanan yeni LED lambalar

Yüksek enerji verimliliğine sahip bu gelişmiş LED gündüz farları, yeni Transit’i ayırt eden özgün bir görünüm sunar: Gündüz fark edilmenize, gece de net bir biçimde görülmenize yardımcı olur.

Aracınızı daha verimli sürmenize yardımcı olur

Yenilikçi Ford EcoMode sistemi, sürüş davranışlarınızın yakıt tüketiminize etkisini sürekli değerlendirir. Hız, vites değiştirme, fren yapma ve öngörü düzeyleri gibi alışkanlıklarınızın yanında yaptığınız kısa ve uzun yolculuk sayısını analiz eder. EcoMode sonra bu bilgileri kontrol panelindeki bir ekranda size gösterir. Buradaki amaç sizi daha verimli sürüşe teşvik etmek, yakıt tüketimini azaltmak ve aracın ömrü boyunca tasarruf yapmanızı sağlamaktır.

KARŞILAŞTIRMA

Ön Fren: Hava Kanallı Disk, Çap (mm)
:
Lastik Ebatları
:
Arka Lastik Boyutları
:
Ön Lastik Boyutları
:
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre)
:
Kaldırım Dönüş Çapı (m)
:
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
:
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Lastik Basınç Sensörü
:
Fasılalı Ön Cam Silecek
:
LED Gündüz Farları
:
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Lastik Tamir Kiti
:
Eller Serbest Renault Kart Sistemi
:
Perde Hava Yastıkları
:
Otomatik Uzun/Kısa Farlar
:
Kör Nokta Uyarı Sistemi
:
Şerit Takip Sistemi
:
Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
:
C Şeklinde LED Gündüz Farları
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
:
Cruise Control
:
Adaptif Cruise Control
:
Ön ve Arka Park Sensörü
:
Pure Vision Full LED Ön Farlar
:
6 LED Gündüz Farları
:
C Şeklinde Edge Dizayn LED Gündüz Farları
:
Sürücü Hava Yastığı
:
Ön Yan Hava Yastıkları
:
Ön Yolcu Hava Yastığı
:
Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemer İkazı
:
3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
:
Hareket Halinde Otomatik Kapanan Kapı Kilitleri
:
Gündüz Farları
:
Ön Gergili Ön Emniyet Kemerleri
:
Hız Ayar ve Sınırlayıcı
:
Elektronik Denge Programı (ESP)
:
Yolcu Hava Yastığının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
:
Sürücü Emniyet Kemer İkazı
:
Vites Değiştirme Göstergesi
:
Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri
:
Arka Sis Farları
:
ESP
:
3. Stop Lambası
:
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Ön Emniyet Kemerleri
:
Yokuş Kalkış Destek, Stabilite Kontrol
:
Ön Kol Dayama
:
Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
:
Manuel Klima
:
Elektronik Klima
:
Merkezi Kilit
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
:
Elektrikli Arka Camlar
:
Elektrikli Ön Camlar
:
Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar
:
Ön Sis Farları
:
Arka Park Sensörü
:
Geri Görüş Kamerası
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Deri Direksiyon
:
4Control Sistemi
:
Deri Döşeme
:
Kumaş Döşeme
:
Elektrikli Park Freni
:
Multi-Sense Sistemi
:
Head Up Display
:
Elektrikli Katlanan ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
:
Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
:
Isıtmalı Ön Koltuklar
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
:
Yükseklik Ayarlı, Elektrikli Bel Destekli ve Masajlı Sürücü Koltuğu
:
Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli,Masajlı Sürücü Koltuğu
:
7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Arka Kol Dayama
:
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
Manuel Bel Desteği Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
GT Line Spor Deri Direksiyon
:
Multisense Sistemi
:
Arka Koltuk Kol Dayanağı
:
7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı
:
Arka Koltukta Havalandırma Izgarası
:
Portatif Küllük ve Çakmak
:
Yükseklik Ayarlı Ön Koltuklar
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Hidrolik Direksiyon
:
Manuel Arka Camlar
:
Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
:
Yükseklik Ayarlı Direksiyon Simidi
:
Gövde Rengi Aksesuarlar
:
Siyah Renk Dış Kapı Kolları
:
Arka Koltuk Aydınlatma
:
Bagaj Filesi
:
Bagaj Bölümü Aydınlatması
:
2.Koltuk Sırasından Erişilebilen 12V Priz
:
Yolcu Tarafı Güneşliği
:
12V Priz
:
Türkiye Haritası
:
Renualt R-Nav Navigasyon Multimedya Sistemi
:
Radyo MP3 - 4x20 W
:
Radyo MP3 - 2x20 W
:
R-Link İnternet Bağlantısı
:
Navigasyon ve Harita
:
R-Link 2.0 ve 7" Dokunmatik Ekran
:
Online Servis Paketi
:
R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
:
7'' Dokunmatik Ekran
:
8,7'' Dokunmatik Ekran
:
4,2'' Ekran
:
Yol Bilgisayarı
:
Direksiyondan Kumandalı Radyo
:
Dacia Media Nav 2.0 Navigasyon ve Multimedya Paketi
:
Sinyalli Yan Aynalar
:
GT Line Koyu Gri Çıtalar
:
Gövde Rengi Kapı Kolları
:
Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları
:
Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar
:
Gövde Rengi Yan Aynalar
:
Stepne
:
Eller Serbest Bagaj Kapağı
:
Karartılmış Camlar
:
Elektronik Amortisör
:
Gövde Rengi Dış Kapı Kolları
:
16" Alüminyum Jant
:
Siyah Renk Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Dış Dikiz Aynaları
:
Manuel Ayarlı Dış Dikiz Aynaları
:
Dış Kapı Çıtaları
:
Tavan Barları
:
Gövde Rengi Tamponlar
:
Siyah Dış Kapı Kolları
:
Çift Renkli Dış Dikiz Aynaları
:
Gövde Rengi Dış Dikiz Aynaları
:
Çift Yöne Açılabilir Bagaj Kapısı
:
Gri Renk Tamponlar
:
Gövde Rengi Ön Tamponlar, Gri Renk Arka Tamponlar
:
Arka Cam Silecekleri
:
Sağ Sürgülü Yan Kapı
:
Sol Sürgülü Yan Kapı
:
15" Alüminyum Jantlar
:
15” Nepta Alüminyum Jant
:
Siyah/Krom Çift Renk Dış Dikiz Aynaları
:
15" Sac Jantlar
:
Stop & Start
:
Eco Mode
:
Partikül Filtresi
:
Bagaj Gizleme Pandizotu
:
Açılabilir Bagaj Yan Camları
:
Krom Renk İç Kapı Kolları
:
3.Koltuk Sırasında Saklama Bölümü
:
Polen Filtresi
:
Tavan Rafı
:
Bagaj Halısı
:
loading
Lütfen Bekleyin...

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar