Ford Transit Connect

Ford Transit Connect

181.600 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Sahip olmaktan gurur duyacağınız bir Van

Ticari bir araç, pratik ve fonksiyonel olmalıdır. Ama tekerlekli bir kutuya benzemek zorunda değildir. Bunun için yeni Transit Connect, aracın hem içinde hem de dışındayken size güzel bir duygu yaşatmak, şık bir hava katmak için tasarlandı. Dikkat çekici, profesyonel bir imaj yaratan cesur, çağdaş tarzıyla, iş gününüzün sonunda evinizin önüne gururla park edeceğiniz bir vandır.

Dış Tasarım

Ford Kinetik Tasarım ile biçimlenen van aracın dış tasarımı hem amacına hizmet eden hem de şık özelliklere sahip. Örneğin, daha fazla yakıt verimliliği sağlayan gelişmiş aerodinamik ve daha fazla görünürlük için teknolojik lambalar. Yedek parçalar, daha kolay servis ve yenileme, daha düşük işletme maliyeti hedeflenerek geliştirildi.

*Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

Amacını karşılayan tasarım ve teknoloji

Yeni Transit Connect'in sahip olduğu her özellik ve teknoloji, işinizin verimliliğini artırmak, aynı zamanda hayatınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak amacıyla geliştirildi. Sensör ve ekranlarla çalışan sistemler sizi her an kollar.

Uzun sözün kısası, Yeni Transit Connect, rahatlık ve konforunuz için, hareket halindeyken bağlantınızı sürdürmeniz için yapılmıştır.

Size uyum sağlayan direksiyon kolonu

En rahat ettiğiniz, ideal sürüş pozisyonunu bulmanıza yardımcı olmak için direksiyon kolonunun açısı ve uzaklığı kolayca ayarlanabilmektedir.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu özellik sayesinde vanınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksızdır, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmeyecektir. Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarını elinize almanıza gerek kalmaz.

Pratik, çalışkan, fazla bakım gerektirmez

Yeni Transit Connect'in sunduğu 3,6 m3'e kadar esnek yük alanı, 1000 kg istiap haddine sahiptir. Sahip olduğu akıllı ve faydalı özellikler, hem yükünüzü hem de aracınızı zorlu çalışma koşullarına karşı korumanıza yardımcı olur. Zorlu koşullarda kullanılan ticari araçlarla aynı standartlarda yapılandırılan van araç, hem dayanıklı özelliklerle hem de sahip olma maliyetini en aza indirmek hedefiyle tasarlanmıştır.

Yükünüzün güvenliği için bağlama noktaları

Yan duvarlarda bulunan sabit bağlama noktaları, aracınızın yük tabanının pürüzsüz kalmasını sağlıyor. Sistem, DIN ve ISO standartlarıyla uyumludur. Ayrıca, yan gövde duvarında bel ve omuz hizasında yer alan bağlantıların her biri 30 kg yük kapasitesine sahiptir.

Daha aydınlık yük alanıyla daha güvenli, daha zahmetsiz yükleme

Standart özellik olarak sunulan yeni lambalarla, aracınızın yük alanı önceki modellere göre daha aydınlık.

Daha kısa durma süreleri için uzun bakım aralıkları

Yeni Transit Connect'in her parçası ve her bileşeni, aracın dayanıklılığını en üst düzeye çıkarmak, bakım gerektirmeden daha uzun süre çalışmak hedefiyle geliştirilmiştir. Bu sayede, bakım aralıkları 15.000 km ya da bir yıl olarak belirlenmiştir.

Gövde Tipi ve Yük Kapasitesi

Standart Şasi

 • Toplam uzunluk: 4418 mm
 • Tavan yüksekliği: 1861 mm
 • Yük bölmesi hacmi: 2,9 m3
 • Yük kapasitesi (yaklaşık): 825 kg

Uzun Şasi

 • Toplam uzunluk: 4818 mm
 • Tavan yüksekliği: 1862 mm
 • Yük bölmesi hacmi: 3,6 m3
 • Yük kapasitesi (yaklaşık): 1.000 kg

Bu model herkese göre

İşinizin gerektirdiği her ne ise Transit Connect emrinize amade. İster standart şasi uzunluğunu seçin ister uzun şasili versiyonu seçin, Transit Connect göreve hazır.

metin 1

Dış Özellikler

 • Sağ Arka Kayar Kapı
 • Yanlara Açılan Çift Kanatlı Arka Kapı
 • Elektrik Ayarlı & Isıtmalı Yan Aynalar
 • Yan Koruma Çıtaları
 • Halojen Farlar
 • 16" Çelik Jant


İç Özellikler

 • 2 Yönlü Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu
 • 2 Yönlü Ayarlanabilir Ön Yolcu Koltuğu
 • 2 Bardak Tutacağı
 • Yük Bağlama Noktaları (6 Adet)
 • Yük Alanı Aydınlatma
 • Tek Dokunuşla Açılan Ön Cam (Sürücü Tarafı)
 • Far Yükseklik Ayarı
 • Yol Bilgisayarı
 • USB & Bluetooth & Radyo

metin 2

Güvenlik & Emniyet

 • Sürücü Hava Yastığı
 • Emniyet Kemeri Uyarısı (Sürücü)
 • ABS + ESP
 • Acil Durum Fren Desteği
 • Yokuş Kalkış Desteği
 • Acil Durum Fren Uyarısı
 • Yarı Bağımsız Arka Süspansiyon
 • Immobilizer
 • 4 Tekerlekte Disk Frenler

Gönül rahatlığı veren güvenlik ve koruma

Yeni Transit Connect, her biri size daha kolay ve güvenli yolculuklar sağlamak hedefiyle tasarlanmış pek çok gelişmiş ve ayrıntılı teknolojilerle donanmıştır. Çok fazla yol yapıyorsanız, van aracınızın sizi, aynı zamanda yollardaki diğer araçların sürücülerini ve yayaları (ve kendini) her gün kolladığını bilmek güzeldir.

Yokuşta kalkışlarda daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar. Kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğiniz zaman da yararlı bir özelliktir.

ESP her koşulda kontrolünüze yardımcı olur

Elektronik Stabilite Programı (ESP) aracınızın ilerlemesini sürekli olarak izler, seyir çizgisindeki (patinaj gibi) herhangi bir sapmayı algıladığında, aracın yoldaki konumunu otomatik olarak düzeltir. Van aracınızın kontrolünü korumanıza yardımcı olmak üzere geliştirilen sistem, ayrıca acil bir durumda durma mesafelerinin kısaltılmasına da yardımcı

Minimum çabayla maksimum yol tutuş gücü

Gelişmiş Çekiş Kontrol Sistem (TCS), tekerleklerin gereksiz patinaj yapmasını engeller ve ihtiyacınız olduğunda en iyi kavrama gücü, performans ve dengeyi sağlar. Sistem, aracınız hızlanır ya da yavaşlarken mümkün olan en iyi kavrama ve yol tutuş gücünü sağlamak amacıyla her tekerleğin gücünü sürekli olarak izler ve ayrı ayrı ayarlar.

Yükünüze uyum sağlayan kontrol özellikleri

Adaptif Yük Kontrolü (LAC) özelliği, Elektronik Denge Kontrolü sistemini van aracınızın taşıdığı toplam ağırlığa göre ayarlar. Bu özellik sayesinde aracınız boş ya da yüklü olsun, kontrol ve denge sağlanır.

Acil fren durumunda daha fazla güç

Acil Durum Fren Desteği (EBA), acil bir durumda van aracınızın maksimum fren etkisine ulaşmasına yardımcı olur. Sistem, frene uyguladığınız gücü algılar ve gerekiyorsa bu gücü artırır. Durma mesafesinin daha da kısaltılabilmesi amacıyla, yeni Hidrolik Arka Aks Takviyesi özelliği, ABS sisteminin devreye girdiği ani duruşlarda arka frenlere daha fazla güç sağlar.

Daha kontrollü fren sağlayan gelişmiş sistemler

Anti blokaj fren sistemi (ABS) ve elektronik fren gücü dağıtımı sistemi (EBD) daha kontrollü fren yapmanızı sağlar.

Gelişmiş hava yastığı sistemi

Yeni Transit Connect'te sürücü hava yastığı bulunur. Aracınızın önemli noktalarında yer alan gelişmiş sensörler, hızlı ve denetimli tepki verilmesini sağlar.

Sert fren yapmanız gerektiğinde aracın arka bölümünde uyarı verilir

Ani fren yapıldığında, Acil Fren Uyarı Lamba sistemi (EBL) sayesinde acil durum fren lambaları yanıp sönmeye başlar ve arkadan gelen araçların sürücülerini uyarır.

Emniyet kemerinizi takmayı asla ihmal etmeyin

Kemerinizi bağlamayı unutursanız, her modelde standart özellik olan sürücü emniyet kemeri uyarısı sizi uyarır.

Emniyet

Kurcalanmaya dirençli kapı kilitleri

Tüm kilitler, delme ve yontma yöntemiyle kırılmayı önleyecek şekilde geliştirilen güçlendirilmiş donanımla korunmaktadır.

%100 çelik bölme kötü niyetli kişileri engeller

Büyük bir şanssızlık sonucunda kötü niyetli kişilerin aracınıza girmeyi başarması durumunda, tam en ve tam boy ölçülerine sahip çelik bölme bu kişilerin yük bölmesindeki eşyanıza ulaşmasını engeller. Bu etkin güvenlik önlemi ayrıca arka taraftaki yük bölümünde bulunan eşya ya da aletlerin üzerinize gelmesini önleyen önemli bir koruma unsurudur.

Çok özel kilitler

Yeni Transit Connect'te bulunan kilit sistemi: Uzaktan kumanda kullanıldıktan sonra 45 saniye içinde herhangi bir kapıyı açmamışsanız otomatik olarak kapıları kilitler; ön kapılar aralık duruyorsa kilitlenmeyi önler; hava yastığının açılması durumunda tüm kapıların kilidini açar.

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar