KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Ticari Araç Satış Kampanyası

Ford Ticari Araçlara Özel Peşin Alım Fırsatı​

Ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için 2020 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %2 indirim Çetaş Ford yetkili satıcılarında

Düşük Faiz Fırsatı

4 Aralık 2020 tarihine kadar düşük faizler ile yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.

Tüm Ford ticari araç modellerinde geçerli; 130.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatı Çetaş Ford Yetkili Satıcılarında.

Avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşullarından faydalanmak için lütfen kampanya talep formu doldurunuz.

Son Tarih: 4 Aralık 2020

Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Çetaş Ford kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

4 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; 2020 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %2 indirim uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

4 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 130.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 11.199,04 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1.387,75 TL'dır. Dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 0,6800%; yıllık toplam maliyet oranı 8,4105% olmaktadır Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Çetaş Ford kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.