KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Ticari Araç Satış Kampanyası

Ford Ticari Araçlara Özel Peşin Alım Fırsatı​
Ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için 2020 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %2 indirim Ford yetkili satıcılarında.

Düşük Faiz Fırsatı
28 Şubat 2021 tarihine kadar düşük faizler ile yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.

Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom ve Ford Ranger ticari araç modellerinde geçerli; 130.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatı.

Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet araç modellerinde geçerli; 120.000TL, 12 ay, %0 faiz fırsatı Çetaş Ford Yetkili Satıcılarında.


Kampanyadan yararlanmak için lütfen kampanya talep formu doldurunuz.

Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Çetaş Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

28 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; 2020 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %2 indirim uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.