TİCARETTE ÖNE GEÇİN | Çetaş Otomotiv

KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

TİCARETTE ÖNE GEÇİN

Eklenme Tarihi :9.09.2019

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford. Ekim ayınaözel kampanyalardan size göre olanı seçin.
Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiylesunuluyor.

Kamu Bankaları İş Birliği ile %0,49 Faiz

31 Ekim 2019'a kadar %0,49 faiz ile yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.

Tüm Ford ticari araçlara özel; 72.000 TL, 36 ay, %0,49 faiz fırsatından faydalanın.

Ford Transit Okul Minibüsü modellerinde geçerli; 100.000 TL, 36 ay, %0,49 faiz fırsatı Çetaş Ford Şubelerinde. Kampanyadan yararlanmak için hemen form doldurun, sizi arayalım.

Ford Ticari Araçlara Özel İndirim Fırsatı​

Ekim ayı boyunca Courier, Connect ve Ranger araç satın alımlarında geçerli %5, Transit ve Custom araç satın alımlarında geçerli %4 indirim kapsamında siz de yeni bir Ford Ticari Araç sahibi olun.2

Peşin Alım Fırsatı

%0,49faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için Courier hariç tüm Ford ticari araçlarda %4, Courier model araçlarda ise %7 indirim Çetaş Ford Şubelerinde.

1Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

203 - 31Ekim 2019 tarihleri arasındageçerli tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden Courier, Connect ve Ranger modellerinde %5, Transit ve Custom modellerinde %4 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.


303 - 31Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; Courier hariç 2019 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %4 oranında, 2019 model yılı Courier araçlarda %7 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.