KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

TİCARETTE ÖNE GEÇİN

Kampanya Süresi Doldu

TİCARETTE ÖNE GEÇİN

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford.
Mart ayına özel kampanyalardan size göre olanı seçin.
Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle sunuluyor.

Ford Ticari Araçlara Özel İndirim Fırsatı​

Mart ayı boyunca 2019 Model Yılı Courier, Connect ve Ranger araç satın alımlarında geçerli %5, Transit ve Custom araç satın alımlarında geçerli %4,

2020 Model Yılı Courier, Custom ve Transit araç satın alımlarında %4 indirim kapsamında siz de yeni bir Ford Ticari Araç sahibi olun.

Peşin Alım Fırsatı

%0,49 faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için Courier hariç tüm Ford ticari araçlarda %4, Courier model araçlarda ise %7 indirim Çetaş Ford Şubelerinde.

Kamu Bankaları İş Birliği ile %0,49 Faiz

31 Mart 2020 tarihine kadar %0,49 faiz ile yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.

Ford Transit Minibüs ve Transit Kamyonet hariç tüm ticari araçlara özel; 72.000 TL, 36 ay, %0,49 faiz fırsatından yararlanın.

Ford Transit Minibüs ve Transit Kamyonet modellerinde geçerli; 100.000 TL, 36 ay, %0,49 faiz fırsatı Çetaş Ford Şubelerinde.

1 Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerli tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden 2019 Model Yılı Courier, Connect ve Ranger modellerinde %5, 2020 Model Yılı Courier, Custom ve Transit modellerinde %4, 2019 Model Yılı Transit ve Custom modellerinde %4 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.

3 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; 2019 model yılı Courier araçlarda %7, 2020 model yılı Connect, Ranger ve Courier hariç tüm Ford ticari araçlarda %3, Connect ve Ranger araçlarda %4, 2020 model yılı Courier araçlarda %4 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

4 31 Mart 2020 tarihinden itibaren geçerli ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı, Yerli Üretim Ford ticari araçlarının (Ford Tourneo & Transit Courier, Custom, Transit Van) satın alımlarının konu olduğu 72.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli kampanyaya katılan kamu bankaları Halk Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.196 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 378 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ziraat Bankası kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,54; yıllık toplam maliyet oranı %6,7271 olmaktadır. Halk Bank ve Vakıfbank'a ait dosya masrafı, aylık ve yıllık maliyet oranları farklılık gösterebilir. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerde satın alınan aracın kaskosunun kampanyanın kullanıldığı kamu bankasından satın alınması zorunludur. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Ford Otomotiv San. A.Ş. ve kampanyaya katılan kamu bankaları kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterilerimiz tarafından yetkili Ford Otosan servislerinde yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar.

5 31 Mart 2020 tarihinden itibaren geçerli ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı, Yerli Üretim Ford Transit Minibüs ve Transit kamyonet model ticari araçlarının satın alımlarının konu olduğu 100.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli kampanyaya katılan kamu bankaları Halk Bank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 3.050 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ziraat Bankası kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,54; yıllık toplam maliyet oranı %6,7271 olmaktadır. Halk Bank ve Vakıfbank'a ait dosya masrafı, aylık ve yıllık maliyet oranları farklılık gösterebilir. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerde satın alınan aracın kaskosunun kampanyanın kullanıldığı kamu bankasından satın alınması zorunludur. Kampanya stoklarla sınırlı olup, Ford Otomotiv San. A.Ş. ve kampanyaya katılan kamu bankaları kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya dahilinde satışı yapılan ticari araçlarda 3 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolarsa) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterilerimiz tarafından yetkili Ford Otosan servislerinde yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar.