TİCARETTE ÖNE GEÇİN | Çetaş Otomotiv

KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

TİCARETTE ÖNE GEÇİN

Kampanya Süresi Doldu

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford. Siz de bu aya özel kampanyalardan size göre olanı seçin.

Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle1sunuluyor.

ÖTV Bizden Kampanyası

Belirli Ford ticari araç satın alımlarında geçerli 2018 model yılı ve 2019 model yılı KDV indirimine ek ÖTV indirimi bizden.2

%4 ÖTV indirimi geçerli Ford ticari araç modelleri:

Ford Transit Courier, Ford Transit Connect, Ford Transit Custom Van, Ford Transit Kamyonet, Ford Ranger.

%5 ÖTV indirimi geçerli Ford ticari araç modelleri:

Ford Tourneo Courier, Ford Transit Custom Kombi & Kombi Van, Ford Tourneo Custom, Ford Tourneo Connect.

Peşin Alım Fırsatı

%0 faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için 2018 model yılı ticari araçlarda %4 indirim,

2019 model yılı ticari araçlarda da %2 indirim Ford Yetkili Satıcılarında.3

%0 Faiz Fırsatı

31 Ocak 2019'a kadar faiz farkı ödemeden yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.

Her şey dahil finans paketi kapsamında;

- Stoklarla sınırlı 2018 model yılı ticari araçlara özel 60.000 TL 12 ay %0 faiz fırsatından faydalanın.4

1Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

28 Ocak 2019 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli ÖTV bizden kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; Transit Connect, Custom Van, Transit Van, Transit Kamyonet, Transit Courier ve Ranger modellerinde %4, Courier Kombi, Custom Kombi/ Kombi Van, Custom Minibüs ve Tourneo Connect modellerinde %5 oranında uygulanmaktadır.Transit Minibüs modelleri kampanyaya dahil değildir. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.

38 Ocak 2019 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; 2018 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %4 oranında, 2019 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %2 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

48 Ocak 2019 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli 60.000 TL 12 Ay %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile 2018 model yılı Ford ticari araçlarının satın alımlarının konu olduğu 60.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 5.000,00 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,1642; yıllık toplam maliyet oranı %1,9708 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.