KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

KDV avantajına ek ÖTV bizden!

Kampanya Süresi Doldu

Ticarette öne geçin diye KDV avantajına ek ÖTV bizden! Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford. Siz de bu aya özel kampanyalardan size göre olanı seçin. Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle1 sunuluyor.

%0 Faiz Fırsatı

30 Kasım’a kadar faiz farkı ödemeden yeni bir Ford ticari araç sahibi olun. Tüm Ford ticari araçlarda geçerli 60.000 TL'ye 12 ay, %0 faiz kampanyasından2 faydalanmak için aşağıdaki formu doldurun.

ÖTV Bizden Kampanyası

Belirli Ford ticari araç satın alımlarında geçerli KDV indirimine ek ÖTV indirimi bizden.3

%4 ÖTV indirimi geçerli Ford ticari araç modelleri: Ford Transit Courier, Ford Transit Connect, Ford Transit Custom Van, Ford Transit Van, Ford Transit Kamyonet, Ford Ranger.

%5 ÖTV indirimi Ford ticari araç geçerli modelleri: Ford Tourneo Courier, Ford Transit Custom Kombi & Kombi Van, Ford Tourneo Custom, Ford Tourneo Connect

Peşin Alım Fırsatı

%0 faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için %2 indirim Ford Yetkili Satıcılarında.

30 Kasım'a kadar faydalanmak için, aşağıdaki formu doldurun.

1 Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2 8 Kasım 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli 60.000 TL, 12 Ay, %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile ticari araç alımlarının konu olduğu 60.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 5.000,00 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,1642; yıllık toplam maliyet oranı %1,9708 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3 8 Kasım 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli ÖTV bizden kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; Transit Connect, Custom Van, Transit Van, Transit Kamyonet, Transit Courier ve Ranger modellerinde %4, Courier Kombi, Custom Kombi/ Kombi Van, Custom Minibüs ve Tourneo Connect modellerinde %5 oranında uygulanmaktadır.Transit Minibüs modelleri kampanyaya dahil değildir. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.

48 Kasım 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; tüm Ford ticari araçlarda %2 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.