SERVİS RANDEVUSU FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Ford Transit Courier ve Tourneo Courier'de Bakım Fırsatı

Ford'unuza Bakım Müjdesi!

2018 yılı öncesinde üretilen Ford Transit Courier ve Tourneo Courier’larda avantajlı bakım fiyatları Çetaş Otomotiv'de sizi bekliyor!

Siz de 30 Eylül tarihine kadar Ford yetkili servislerine gelin, Motorcraft yağ lansmanına özel Transit ve Courier araçlarınızın bakımını KDV dahil 599 TL’ye, Courier ön fren balata değişimini KDV dahil 549 TL’ye yaptırın.


Kampanyadan yararlanmak için lütfen kampanya talep formu doldurunuz.

Kampanya periyodik bakımlarda 3,85L hacminde 5W/30 motor yağı kullanan Euro 5 Courier araçları kapsamaktadır. Verilecek hizmet; motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve işçiliği kapsamaktadır. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Fiyatlara KDV dahildir. Ön fren balata fiyatına işçilik ve KDV dahildir. Belirtilen fiyatlar, 30 Eylül 2021 tarihine kadar, kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.