KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Ford Ticari Araç Satış Kampanyası

İşin En Güzel Yanı Ford Ticari Ailesi Sahibi Olmak

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford. Çetaş Ford Ticari Ailesi'ne özel fiyatlarla, 3 yıl sınırsız km garantisi ve düşük faiz fırsatı ile sahip olabilirsiniz

Ford Ticari Araçlara Özel Peşin Alım Fırsatı​

Ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için 2020 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %2 indirim Çetaş'ta.

Düşük Faiz Fırsatı

30 Haziran​ 2021 tarihine kadar düşük faizler ile yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.

Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet ve Ford Ranger ticari araç modellerinde geçerli; 100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatı Çetaş Ford şubelerinde.


Kampanyadan yararlanmak için lütfen kampanya talep formu doldurunuz.

Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Çetaş kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; 2020 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %2 indirim uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerli belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 100.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli Çetaş FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 100.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli Çetaş FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 8.614,64 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1.179,82 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Çetaş FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 0,6900%; yıllık toplam maliyet oranı 8,5890% olmaktadır. Çetaş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar.