SERVİS RANDEVUSU FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Ford Focus Servis Kampanyası

Her bakımdan kazançlı çıkın.

Ford Focus sahipleri Çetaş Ford şubelerinden kazançlı çıkıyor! Avantajlı Ford Focus bakım fiyatları yetkili servislerde sizi bekliyor!

Siz de 31 Aralık tarihine kadar Ford yetkili servislerine gelin, Motorcraft yağları lansmanına özel Ford Focus bakımını KDV dahil 649 TL’den başlayan fiyatlarla yaptırın. Üstelik %25’den başlayan indirimli mazot filtresi değişiminden de yararlanın

Kampanyadan yararlanmak ve detaylı bilgi almak için randevu formunu doldurunuz.

Kampanya 1.5L Duratorq TDCi, 1.6L Duratec, 1.6L Duratorq TDCi motorlu araçları kapsamaktadır. Standart garantisi devam eden ve FordGüvence kapsamındaki araçlar kampanyaya dahil değildir. Kampanya periyodik bakım değildir ve sadece aracınızın motorunun temel bakımını ​gerçekleştirmektedir. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi ve işçiliği kapsamaktadır. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Fiyatlara KDV dahildir. Belirtilen fiyatlar, 31 Aralık 2021 tarihine kadar, kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.