KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Ekim Ayında Ford Otomobil Fırsatları Bir Başka!

Kampanya Süresi Doldu

Ford'dan ÖTV Avantajına Tam Destek

Güncellenen ÖTV avantajlarına ek Ford Otomobillerde her ihtiyaca uygun satın alım seçenekleri Ford Yetkili Satıcıarında. 20.000 TL`ye varan peşin alım fırsatı 1 veya 45.000 TL 12 ay %0 faiz 2 fırsatından faydalanın.

Peşin Alım Fırsatı

Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modellerinde geçerli %9, diğer Ford otomobillerde geçerli %7 peşin alım fırsatından 3 Ekim ayı boyunca faydalanmak için hemen bir Ford Yetkili Satıcısını ziyaret edin.

Ford Options Fırsatı

Ekim ayında Ford Options ile düşük taksit tutarları ile yeni bir Ford otomobil sahibi olun. Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modellerinde geçerli %11, diğer Ford otomobillerde geçerli %9 Ford Options kampanyasından faydalanabilirsiniz.4

%0 Faiz Fırsatı

Ekim ayında faiz farkı ödemeden yeni bir Ford otomobil sahibi olun. Tüm Ford otomobillerde geçerli 45.000 TL'ye 12 ay %0 faiz kampanyasından 2 faydalanın.


1 08 Ekim - 31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli belirtilen 20.000 TL indirim, 2018 Model Yılı Ford EcoSport modellerin peşin alım kampanyasına özel; tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %9 kampanya desteğine ek olarak %5 kampanya desteğine karşılık gelmektedir. Kampanya stoklarla sınırlı olup,yukarıda belirtilen hesaplamalara alınacak opsiyonlar ve aksesuar fiyatları dahil edilmemiştir. Alınacak opsiyon ve aksesuar fiyatları doğrultusunda ÖTV matrah değişikliğine bağlı olarak indirim tutarı değişiklik gösterebilir.

2 45.000 TL 12 Ay %0 Faiz otomobil satış kampanyası kapsamında 08 Ekim – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile binek araç alımlarının konu olduğu 45.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 3.750,00 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 236,25 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0814 ; yıllık toplam maliyet oranı %0,9773 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3 08 Ekim – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatına konu %7 indirim aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden verilmekte olup, araç ile alınacak opsiyonlar ve aksesuar seçenekleri doğrultusunda ÖTV matrah değişikliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Söz konusu kampanya Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modelleri hariç Ford otomobil modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir. Peşin alım kampanyası kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir. Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modellerinde peşin alım indirimi %9 olarak uygulanmaktadır.

4 08 Ekim – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli Ford Options ödeme seçeneğine özel olarak belirtilen %9 kampanya desteği satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %9 kampanya desteği 2018 Model Yılı Ford binek otomobillerin – Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modelleri hariç - satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. – Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modellerinde Ford Options desteği %11 olarak tanımlanmıştır.