KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Binek Araç Satış Kampanyası

Kampanya Süresi Doldu

Ford’da tüm binek araç modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile sunuluyor.

12 Temmuz'a kadar;

Ford Options Fırsatı

  • 2017 model yılı Yeni Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX otomobillerde tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %91, 2017 model diğer otomobillerde tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %72 kampanya desteği fırsatından yararlanmak için hemen formu doldurun.
  • 2018 model yılı Ford otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ve Ford Options kredisi kullanılması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %63 kampanya desteği fırsatı Ford Yetkili Satıcılarında.

Fırsatlar Devam Ediyor

Seçili Ford modellerinde Yaz Kampanyası %3 indirim fırsatı 12 Temmuz’a kadar devam ediyor. Hayalinizdeki Ford modeli,yetkili satıcılarda sizi bekliyor4.

Takas Desteği

- Ford otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ile Ford Options kullanılmaması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden olacak şekilde %55 takas desteği fırsatını kaçırmayın.

* 06 - 12 Temmuz tarihleri arasında geçerli belirtilen %9 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %9 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Yeni Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

** 06 - 12 Temmuz tarihleri arasında geçerli belirtilen %7 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %7 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Ford Kuga, Ford Tourneo Courier Journey, Ford S-MAX, Ford Galaxy alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

*** 06 - 12 Temmuz tarihleri arasında geçerli belirtilen %6 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %6 kampanya desteği, 2018 Model Yılı Ford otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

**** Belirtilen %3 Yaz kampanya oranı 01 Temmuz – 12 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında, Ford marka 0 km otomobiller ve ticari araç modellerinde (2018 model yılı Custom modelleri hariç) tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %3 kampanya desteği uygulanacaktır. Kampanya avantajları diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

***** 06 - 12 Temmuz tarihleri arasında geçerli belirtilen %5 takas kampanyası desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %5 kampanya desteği, 2017 ve 2018 model yılı Ford otomobillerde geçerlidir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.