Ford Focus ST

Ford Focus ST

Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

FORD FOCUS ST

Pist testlerinde kanıtlanmış performans ve olağanüstü verimlilik,
gelişmiş teknoloji ve modern tasarım:
Heyecan verici Focus ST tek bir pakette tümünü sunuyor.

Çarpıcı şekilde yeniden biçimlendirilen ve
şekil verilen dış tasarımı ve daha aerodinamik zarif kabini ile
şimdiye kadar üretilmiş en seçkin Focus ST.

Bu yeni nesil model birçok dikkat çekiciteknolojii çeriyor. Örneğin;Ses Kontrollü Ford SYNC3 ve 8" Dokunmatik Ekran, eğlence ve klima kontrol sistemlerini ses veya dokunma yoluyla kullanmanızı sağlıyor.

Dizel ve benzinli motor seçenekleri

Focus ST modellerde ilk kez kullanılan güçlü 185 PS dizel motor ve 250 PS 2.0L benzinli motor , bir dizi son teknoloji ürünü motorlar olarak hassas şekilde dengelenmiş güç ve yakıt tasarrufu sunmaktadır.

Dış Tasarım

YÜKSEK PERFORMANSI ZENGİNLEŞTİREN TASARIM

Focus ST 'nin geniş, yolu kucaklayan duruşu ve cesur tasarımı, onunla ne amaçlandığını açıkça gösteriyor. Dinamik bir tasarıma sahip kaput, ince farlar ve merkezden çıkışlı çift altıgen egzoz borusu gibi özellikler dikkat çekici bir görünüm oluşturuyor. Akıllı ve yarış arabası etkisi uyandıran tasarımı da arabanın performansını, aerodinamiğini, yere bastırma kuvvetini ve yol tutuşunu güçlendiriyor.

İç Tasarım

TÜM TEKNOLOJİLER ELİNİZİN ALTINDA

Ergonomik olarak tasarlanmış Recaro spor koltuğa yerleşin ve düz tabanlı direksiyon simidini tutun, araca anında bağlandığınızı hissedeceksiniz.

Akıllı iç tasarımı sayesinde en önemli kumandalar ve özellikler, kullanımı kolaylaştıracak şekilde elinizin altındadır. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış pedallar sayesinde ST'nin olağanüstü gücü ayaklarınızın altındadır.

ST'nin karakteristik özelliği olan ek bir üçlü gösterge grubu gösterge paneline yerleştirilmiştir ve turbo şarj takviye basıncı, yağ sıcaklığı ve yağ basıncı bilgilerini gösterir.

Renk Seçenekleri

BU SERİNİN RENKLERİ DE ÇOK GÜÇLÜ

Focus ST yedi farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Focus ST'ye özgü Çelik Gri ve Derin Mavi renkleri seriye yeni giren renkler arasında.

Döşeme Seçenekleri

SEÇECEĞİNİZ DÖŞEMEYLE GÖRÜNÜMÜ TAMAMLAYIN

Hangi iç döşemeyi tercih ederseniz edin, üst düzeyde kaliteli malzeme ve mükemmel ayrıntılar garantidir.

DİREKSİYONA GEÇİN, KONTROLÜ ALIN

Akıllı teknoloji, harika tasarım, hassas mühendislik: Focus ST direksiyonunun başında, seyir halindeyken müzik, mesajlar ve telefon görüşmeleri ile bağlı olduğu kadar, yolla da bağ kurarsınız.

Yarış tipi spor süspansiyon

Yenilenmiş süspansiyon , ön alt kontrol kolunda ve arka yaylı bağlantılarda daha sert burçlara ve tamamen yeni bir viraj demiri tasarımına sahiptir. Bu düzenek şasiyi alçaltarak ağırlık merkezini yola yaklaştırır ve daha hassas bir viraj alma performansı sağlar.

Zahmetsiz manevra ve sürüş keyfi

Elektrik servo direksiyon (EPAS) , dar alanlara park ederken yönetimi daha kolay, daha hafif bir direksiyon, otoyolda giderken ise daha fazla kontrol tanıyan daha güçlü bir direksiyon olacak şekilde kendini otomatik olarak ayarlar.

Yönü değiştirin: Kontrolü kaybetmeyin

Focus ST, Elektronik Geçiş Denge sistemi (gelişmiş üç aşamalı ESP programının parçası) adı verilen yeni bir teknolojiye sahiptir. Sistem, aracın dengesini ve sürücünün sürüş dinamiklerini algılayarak, şerit değiştirme veya sollama sırasında hassasiyeti ve kontrolü korumanıza yardımcı olacak şekilde tepki verebilir.

Virajlarda daha fazla kontrol ve daha çok eğlence

Ön tekerlekler arasındaki motor torkunu yol yüzeyine ve sürüş koşullarına uyacak şekilde dengeleyen Dinamik Tork Kontrol özelliği , viraj alış esnasındaki hızlanma sırasında kontrol, güven ve hassas yol tutuşu sağlar.

Güç üretmek için tasarlandı

Focus ST, 400 Nm torkla 185 PS'ye varan güç üretme kapasitesinde bir dizel motora ve 360 Nm torkla 250 PS güç üretebilen bir benzinli motora sahiptir. Bu nedenle, yeni motor takozları bu gücü sorunsuz bir şekilde üretecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve ani hızlanma durumunda bile olağanüstü bir önden çekiş performansı sağlar.

Gelişmiş eller serbest teknoloji

Türkçe Sesli Kontrol özelliğine sahip SYNC 3 teknolojisi sürüş keyfinizi bambaşka bir seviyeye taşıyor.Ford SYNC 3teknolojisi; müzik sistemini sesle yönetebilmenizi sağlıyor. Ayrıca telefonla arama yapabilmenize, gelen aramaları yanıtlayabilmenize ve SMS gönderebilmenize olanak tanıyor. Ayrıca akıllı telefonunuzdaki uygulamaları Applink, Android Auto veya Carplay özelliğiyle yönetebilir, dokunmatik ekranda görüntüleyebilirsiniz.*

*SYNC 3 ile eşleştirilen akıllı telefonlar için geçerlidir.

Not: SYNC 3 sistemi ile kontrol edilebilir özelikler araçların donanım seviyesine bağlı olarak farklılık gösterebilir.

ZEKİCE DÜŞÜNÜLMÜŞ, AKILLI ÖZELLİKLER

Focus ST her açıdan sizin konfor ve rahatlığınız düşünülerek tasarlanmıştır. Her bir teknoloji ve özellik, hayatınızı kolaylaştırmak ve aracınızın performansının tadını çıkarmaya yoğunlaştırmanız için eklenmiştir.

Yokuşta kalkışlarda daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye kaymasını önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar.

Lastiğin indiğini bildiren erken uyarı sistemi

Seyir halindeyken lastiklerinizden birinin basınç kaybetmeye başlaması durumunda, Lastik Basıncı İzleme Sistemi (TPMS) gösterge panelindeki simgeyi yakarak sizi uyarır ve aracınızı güvenli bir şekilde durdurarak sorunu giderme imkânı sağlar.

Hızınızı belirleyin, Focus ST hızınıza uysun

Hız kontrol fonksiyonu ile entegreHız Sınırlandırıcımaksimum hızınızı belirlemenizi sağlar. Artık araç bu hızı aşmaz, böylece siz de gözlerinizi yolda tutabilirsiniz. Daha hızlı gitmeniz gerektiğinde gaz pedalına basarak sistemi devre dışı bırakabilirsiniz.

Her şeyin elinizin altında olduğu bir direksiyon

Yeni üç kollu direksiyon simidi , Ford Focus ST için özel olarak ergonomik biçimde tasarlanmıştır. Her düğme ve kontrol elinizin altındadır ve direksiyonun pozisyonu, arabanızın gösterge panelinin kullanılabilirliğini ve görünürlüğünü artırır.

Akıllı cihazlarınız için akıllıca depolama seçenekleri

Merkez konsolda, akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlar için bir alan vardır. Bağlantı ve güç için bir USB girişine ve eşyalarınızı güvende tutmak için bir kauçuk altlığa sahiptir.

Anahtarsız demek, zahmetsiz demektir

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi sayesinde anahtarı cebinizden ya da çantanızdan çıkarmanıza gerek kalmadan aracınızı açar ve kilitlersiniz.

Aracınızı tek bir düğmeye dokunarak çalıştırın

Artık anahtarınızı kullanmanıza gerek yok. Debriyajı (ya da otomatik modellerde fren pedalını) basılı tutarken Ford Çalıştırma Düğmesi'ne bastığınızda, motor çalışmaya başlar.

MyKey® ile kaygısız araç paylaşımı

Ford MyKey®arabanızı birine ödünç verdiğinizde içinizin rahat olmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Anahtarı kontağa sokun, aracınızı çalıştırın ve o anahtar kullanıldığında geçerli olmasını istediğiniz kısıtlamaları programlamak için ayarlarınızı yapın. Örneğin, üst hız sınırını belirleyin, emniyet kemeri hatırlatma uyarısı koyun ve ses sisteminin ses ayarını kontrol edin.

Yağmura otomatik olarak uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler , aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşulları neyi gerektirirse, hızını o şekilde ayarlar. Silecekler harekete geçmeden önce biriken su miktarına göre belirlenmiş altı hassasiyet düzeyinden birini seçebilirsiniz.

Kendini koruyabilen yan aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunur.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu yararlı teknoloji sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksız hale gelir, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmez.Ford Kolay Yakıtsisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sıcaklık sıfırın altında bile olsa sistem, tek bir düğme dokunuşuyla camdaki buzlanmayı birkaç saniyede çözer.

GÜÇLÜ YAKIT VERİMLİLİĞİ

Her gün tadını çıkarabileceğiniz bir performans arabası olarak tasarlanan ve üretilen Focus ST, 2.0 litrelik 250 PS EcoBoost benzinli motor veya yeni 2.0 litrelik 185 PS TDCi motor ile çalışır.

Her iki motor da tavizsiz bir performans ve verimlilik kombinasyonu sunar. Böylece, ST'nin farklı güç ve performans seviyelerinin tadını çıkarın.

EcoBoost'u Deneyin

Turbo şarj, çift bağımsız değişken eksantrik zamanlama teknolojisi, yüksek basınçlı direkt yakıt enjeksiyonu: 2.0 litrelik 250 PS EcoBoost benzinli motor bunların tümünü kullanarak yalnızca 6,5 saniyelik 0-100 km/h hızlanma süresi ve 248 km/h maksimum hız sağlar. Bu hafif alüminyum motor son derece hassas ve olağanüstü düzeyde verimlidir: Yalnızca 2000 devir/dakikada vitesler aracılığıyla çabuk hızlanma ve maksimum tork elde edilmesini sağlar.

Dizel güç

Yeni 2.0 litrelik 185 PS TDCi motor 5 kapılı Focus ST'nizi 7,7 saniyede 0-100 km/h hıza ve sonrasında 216 km/h (sınırlı) maksimum hıza çıkarabilir . 3500 devir/dakikada maksimum güce ulaşılır ve 2000-2750 devir/dakika aralığında 400 Nm tork sağlanabilir. Bu tork çıkışı düşük devirlerde etkileyici bir viteste hızlanma ve güçlü performans sağlar.

6 ileri Powershift otomatik şanzıman

İlhamını yarıştan alan PowerShift otomatik şanzıman ; ST 2.0L dizel motorun tüm performansını kullanmanın kolay yoludur. Ayrı motor tiplerine uygun olarak ayarlanabilen çift kavramalı Powershift şanzıman hızlı ve yumuşak vites geçişleri ile güç kaybetmeden yüksek performanslı sürüş deneyimi sunmaktadır.

Aracınızı daha verimli sürmenize yardımcı olur

Yenilikçi Ford Eco Mode sistemi, sürüş davranışlarınızın yakıt tüketiminize etkisini sürekli olarak değerlendirir. Hız, vites değiştirme, fren yapma ve öngörü düzeyleri gibi alışkanlıklarınızı, ayrıca kısa ve uzun yolculuk sıklığınızı analiz eder. Bu akıllı yazılım, nasıl daha fazla yakıt tasarrufu elde edebileceğiniz hakkında önerilerde bulunur.

Otomatik Başlat-Durdur özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Focus ST'niz trafik ışıklarında dururken veya sıkışık trafikte rölantide beklerken Otomatik Başlat-Durdur , motoru otomatik olarak kapatabilir (ancak havalandırma, radyo veFord SYNCgibi temel birimlere enerji sağlamaya devam eder). Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise siz her zamanki gibi birinci vitesi seçerken sistem aracı yeniden çalıştırır.

Vitesler aracılığıyla hızlanma

Gelişmiş 6 ileri vitesli manuel şanzıman ST'ye özgüdür ve bağımsız olarak her motora uyar. Özel dişli sistemi her vites atışta maksimum "güç" sağlar. Ayrıca, düşük viteslerde çabuk hızlanma hızlı seyir sırasında rahat sürüş ile uyumludur.

Akünüzü daha verimli biçimde şarj edin

Geleneksel sistemlerin aksine, Akıllı Şarj Sistemi aküyü yalnız gerektiğinde şarj eder, mümkün olan durumlarda da gaz pedalı kullanımdayken şarj etmekten kaçınır.

Daha fazla tasarruf sağlayan gelişmiş aerodinamik özellikler

Aracınız düşük hızlarda seyrederken Aktif Ön Izgara Sistemi motorun soğutulması amacıyla havalandırmayı açık tutar. Aracınız hızlandığında sistem havalandırmayı otomatik olarak kapatır; bu sayede daha yüksek aerodinamizm sağlar, yakıt tasarrufuna yardımcı olur. Bu teknoloji, zaman içinde büyük bir fark oluşturabilir.

Daha fazla yakıt tasarrufu sağlayan vites geçişleri

Gösterge panelindeki ışıklı bir ok sembolüyle ifade edilen Vites Değiştirme Göstergesi (GSI) , maksimum yakıt tasarrufu sağlayan eko sürüş modunu devreye sokabilmek için ne zaman vites değiştirmeniz gerektiğini söyler. Her yolculuğun daha ekonomik olmasına yardımcı olan basit ama etkili bir yöntemdir.

GÜVENLİĞİNİZ HER ZAMAN ÖNCE GELİR

Yüksek performans yüksek seviyede güvenlik gerektirir.

Koordineli güvenlik sistemleri saniyeden daha az bir sürede devreye girer

Focus ST, sizi ve yolcularınızı korumayı hedefleyen birçok güvenlik sistemi arasındaki koordinasyonu sağlayan gelişmiş Akıllı Koruma Sistemi (IPS) ile donatılmıştır. Darbe emici kaportanın yanı sıra, bir dizi hava yastığı araçta bulunan yolcuları korur. Direksiyon kolonu ve pedallar da sürücüden uzağa doğru kapanacak şekilde tasarlanmıştır ve kaza durumunda yaralanma ihtimalini azaltmaya yardımcı olur.

'Spor' moduna Geçin

ESP sisteminde iki mod arasında geçiş yapabilirsiniz. Spor Modu motor torkunun tam kontrolünü size verirken, ESP fren müdahaleleri daha sportif bir sürüşe izin vermek için azaltılır. Çekiş Kontrol Sistemi de kapatılarakçok özelve zorlu şartlarda tekerleklerde daha yüksek patinaja izin vererek çekişi artırır. "Kapalı Mod" aracılığıyla, hem ESP hem de Çekiş Kontrol sistemi tamamen kapatılabilir.

Daha kontrollü fren sağlayan gelişmiş sistemler

Gelişmiş Anti-Blokaj Fren Sistemi (ABS) ve Elektronik Fren Kuvveti Dağıtım Sistemi (EBD) bir arada çalışarak, daha kontrollü fren yapılmasını sağlar. Fren düzeni de daha seri tepki verecek şekilde iyileştirilmiştir.

Gözlerinizin kamaşmasını önleyen dikiz aynası

Arkadaki araçların farları gözlerinizi sürekli kamaştırmazsa, gece sürüşü kolay olur. Yenilikçi bir teknolojiyle geliştirilen otomatik kararan iç dikiz aynası, farlardan yansıyan parlaklığı saptar ve otomatik olarak karartılmış konuma geçer.

Daha fazla güvenlik için emniyet kemeri uyarı sistemi

Bu özellik, seyir halindeyken arka koltuktaki yolcularınızı korumanızı ve güvende olmalarını sağlar. Üzerinde yolcu bulunan koltuklardan herhangi birinde emniyet kemeri takılı değilse, sistem sesli ve görsel uyarı verir.

KARŞILAŞTIRMA

Ön Fren: Hava Kanallı Disk, Çap (mm)
:
Lastik Ebatları
:
Arka Lastik Boyutları
:
Ön Lastik Boyutları
:
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre)
:
Kaldırım Dönüş Çapı (m)
:
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
:
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Lastik Basınç Sensörü
:
Fasılalı Ön Cam Silecek
:
LED Gündüz Farları
:
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Lastik Tamir Kiti
:
Eller Serbest Renault Kart Sistemi
:
Perde Hava Yastıkları
:
Otomatik Uzun/Kısa Farlar
:
Kör Nokta Uyarı Sistemi
:
Şerit Takip Sistemi
:
Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
:
C Şeklinde LED Gündüz Farları
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
:
Cruise Control
:
Adaptif Cruise Control
:
Ön ve Arka Park Sensörü
:
Pure Vision Full LED Ön Farlar
:
6 LED Gündüz Farları
:
C Şeklinde Edge Dizayn LED Gündüz Farları
:
Sürücü Hava Yastığı
:
Ön Yan Hava Yastıkları
:
Ön Yolcu Hava Yastığı
:
Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemer İkazı
:
3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
:
Hareket Halinde Otomatik Kapanan Kapı Kilitleri
:
Gündüz Farları
:
Ön Gergili Ön Emniyet Kemerleri
:
Hız Ayar ve Sınırlayıcı
:
Elektronik Denge Programı (ESP)
:
Yolcu Hava Yastığının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
:
Sürücü Emniyet Kemer İkazı
:
Vites Değiştirme Göstergesi
:
Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri
:
Arka Sis Farları
:
ESP
:
3. Stop Lambası
:
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Ön Emniyet Kemerleri
:
Yokuş Kalkış Destek, Stabilite Kontrol
:
Ön Kol Dayama
:
Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
:
Manuel Klima
:
Elektronik Klima
:
Merkezi Kilit
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
:
Elektrikli Arka Camlar
:
Elektrikli Ön Camlar
:
Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar
:
Ön Sis Farları
:
Arka Park Sensörü
:
Geri Görüş Kamerası
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Deri Direksiyon
:
4Control Sistemi
:
Deri Döşeme
:
Kumaş Döşeme
:
Elektrikli Park Freni
:
Multi-Sense Sistemi
:
Head Up Display
:
Elektrikli Katlanan ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
:
Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
:
Isıtmalı Ön Koltuklar
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
:
Yükseklik Ayarlı, Elektrikli Bel Destekli ve Masajlı Sürücü Koltuğu
:
Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli,Masajlı Sürücü Koltuğu
:
7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Arka Kol Dayama
:
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
Manuel Bel Desteği Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
GT Line Spor Deri Direksiyon
:
Multisense Sistemi
:
Arka Koltuk Kol Dayanağı
:
7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı
:
Arka Koltukta Havalandırma Izgarası
:
Portatif Küllük ve Çakmak
:
Yükseklik Ayarlı Ön Koltuklar
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Hidrolik Direksiyon
:
Manuel Arka Camlar
:
Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
:
Yükseklik Ayarlı Direksiyon Simidi
:
Gövde Rengi Aksesuarlar
:
Siyah Renk Dış Kapı Kolları
:
Arka Koltuk Aydınlatma
:
Bagaj Filesi
:
Bagaj Bölümü Aydınlatması
:
2.Koltuk Sırasından Erişilebilen 12V Priz
:
Yolcu Tarafı Güneşliği
:
12V Priz
:
Türkiye Haritası
:
Renualt R-Nav Navigasyon Multimedya Sistemi
:
Radyo MP3 - 4x20 W
:
Radyo MP3 - 2x20 W
:
R-Link İnternet Bağlantısı
:
Navigasyon ve Harita
:
R-Link 2.0 ve 7" Dokunmatik Ekran
:
Online Servis Paketi
:
R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
:
7'' Dokunmatik Ekran
:
8,7'' Dokunmatik Ekran
:
4,2'' Ekran
:
Yol Bilgisayarı
:
Direksiyondan Kumandalı Radyo
:
Dacia Media Nav 2.0 Navigasyon ve Multimedya Paketi
:
Sinyalli Yan Aynalar
:
GT Line Koyu Gri Çıtalar
:
Gövde Rengi Kapı Kolları
:
Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları
:
Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar
:
Gövde Rengi Yan Aynalar
:
Stepne
:
Eller Serbest Bagaj Kapağı
:
Karartılmış Camlar
:
Elektronik Amortisör
:
Gövde Rengi Dış Kapı Kolları
:
16" Alüminyum Jant
:
Siyah Renk Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Dış Dikiz Aynaları
:
Manuel Ayarlı Dış Dikiz Aynaları
:
Dış Kapı Çıtaları
:
Tavan Barları
:
Gövde Rengi Tamponlar
:
Siyah Dış Kapı Kolları
:
Çift Renkli Dış Dikiz Aynaları
:
Gövde Rengi Dış Dikiz Aynaları
:
Çift Yöne Açılabilir Bagaj Kapısı
:
Gri Renk Tamponlar
:
Gövde Rengi Ön Tamponlar, Gri Renk Arka Tamponlar
:
Arka Cam Silecekleri
:
Sağ Sürgülü Yan Kapı
:
Sol Sürgülü Yan Kapı
:
15" Alüminyum Jantlar
:
15” Nepta Alüminyum Jant
:
Siyah/Krom Çift Renk Dış Dikiz Aynaları
:
15" Sac Jantlar
:
Stop & Start
:
Eco Mode
:
Partikül Filtresi
:
Bagaj Gizleme Pandizotu
:
Açılabilir Bagaj Yan Camları
:
Krom Renk İç Kapı Kolları
:
3.Koltuk Sırasında Saklama Bölümü
:
Polen Filtresi
:
Tavan Rafı
:
Bagaj Halısı
:
loading
Lütfen Bekleyin...

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar