Ford Trucks F-Max

Ford Trucks F-Max

2.538.446 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

F-MAX ile tanışın

Şimdiye kadar bir Ford Trucks modelindeki en büyük kabin, en gelişmiş teknoloji, en güçlü motor ve en yüksek verimlilik düzeyleri bir arada!

Hayalinizdeki Çekici Tasarımı

F-MAX: Bir çekici araçtan fazlası. Yeni 2,5 metre genişliğindeki kabiniyle, farlarıyla, basamaklarıyla, saklama bölmeleriyle ve bir dizi diğer özellikleriyle F-MAX, çekici araçlar hakkında bildiğiniz her şeyi unutturacak.

F-MAX bir çekiciden çok daha fazlası

Her ayrıntısı maksimum konfor sağlamak için tasarlanmıştır.

Üstün teknolojiyle donatılmış bir çekici!

F-MAX teknolojileri keşfedin!
F-MAX; acil durum frenleme sistemi, şerit takip asistanı, harita destekli hız kontrol sistemi ve telematik gibi özellikleriyle her yolculuğu emniyetli ve keyifli hale getiriyor.

500 PS gücü ile yolların da en büyüğü

F-MAX'in 500 PS ECOTORQ motoru bir mühendislik harikasıdır.Gücü, düşük yakıt sarfiyatı ve 2500 Nm torkuyla en zorlu yolları fethetmenize yardımcı olur.

Teknik Bilgiler

2,5 m Mega Cab

Tip: Ecotorq 12.7L
Emisyon Standardı: Euro 6D
Güç: 500 PS
Tork: 2500 Nm

600 L
600 L + 450 L (Opsiyonel)

ZF12TX2620

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU