KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Otomatik vites ile Sandero Easy-R, 141.500 TL’ den başlayan fiyatlar ve %0 faiz fırsatıyla

Kampanya Süresi Doldu

Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırlı sayıdaki Sandero Stepway Turbo 90 bg Easy-R otomobilin, perakende satın alımında uygulanan 141.500 TL’lik fiyat ile geçerlidir. Kampanya kapsamında maksimum 15.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadeye kadar %0 faiz oranı sunulmaktadır.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Araç fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Sandero’nun ortalama CO2 salımı 130; yakıt tüketimi 5,7 km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.08.2020 tarihine kadar katılımcı Çetaş yetkili satıcılarda geçerlidir.

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0,11, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %1,28)