SERVİS RANDEVUSU FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

4 YAŞ VE ÜZERİ DACIA'NIZIN BAKIM VE MEKANİK ONARIM İŞÇİLİKLERİNDE %30

Tüm bakım ve mekanik onarımlarda, aksesuar dahil tüm fix paketler ve motor yağında %20 indirim

Online randevu ile servis girişlerinde %10 Vivense indirimi

Lassa, Bridgestone, Michelin ve Pirelli lastiklerinde 614 TL’ye varan servis indirimi

Maximum Kart ile yapılacak 2 ve 3 taksitli işlemlerde +4 taksit.

Randevusunu online alanlara Vivense’den %10 indirim kuponu

“Kapında Vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti

Vivense Teklifi:

Vivense’den tüm indirimlere ek anında %10 indirim fırsatından, 10 Temmuz’a kadar Yetkili Servislere online randevu ile giriş yapıldığında yararlanılabilecektir. SMS ile bildirilecek tek seferlik indirim kodları stoklarla sınırlıdır ve diğer kodlarla birleştirilemez. Kampanya Vivense showroom’ları ve Vivense web sitesinde yapılacak alışverişlerde kullanılabilir.

Lastik Teklifi:

Pirelli marka yaz lastiklerinde 4 adet lastik alımında 17” ve üzeri ölçülerde 236 TL; 4 adet Michelin marka lastik alımlarında 15” ölçüde 415 TL, 16” ölçüde 543 TL, 17” ve üstü ölçülerde 614 TL; 4 adet Bridgestone veya Lassa marka lastik alımlarında 16” ve altındaki ölçülerde 118 TL, 17” ve üstündekilerde 189 TL tutarında servis indirimi uygulanacaktır. Belirtilen tüm fiyatlara KDV dahildir.Katılım desteği yalnızca kampanya döneminde faturalanacak lastikler için geçerlidir. Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez ve stoklar ile sınırlıdır.

Banka Teklifi:

Kampanya kapsamında Maximum Kart ile yapılacak 2 ve 3 taksitli işlemlere ilave 4 taksit imkanı sunulacaktır. Kampanya süresince oluşacak ilave taksit maliyeti, İş Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için lütfen kampanya talep formu doldurunuz.