KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

10.000 TL getir, Dokker’ı götür

Kampanya Süresi Doldu

İlgili kampanya, 2019 Model Yılı sınırlı sayıdaki Dokker Van Ambiance 1.5 Blue dCi 95 bg otomobilin 83.250TL’den başlayan fiyat ile perakende satın alımında geçerlidir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Kampanya kapsamında, 10.000 TL peşinat ve 48 ay vade seçeneği için %1,01 faiz oranı sunulmaktadır. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi mevzuatı gereğince aracın fatura bedeli ve kredi başvurusunun şahıs ya da tüzel kişiliğe ait olmasına göre ödenmesi gereken peşinat tutarı değişebilir. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.

Kampanya stoklarla sınırlı ve 15.05.2020 tarihine kadar geçerlidir. Dokker Van için ortalama CO2 salımı en az 108 g/km, karma yakıt tüketimi ise en az 4,1 lt/100 km olup, bu değerler kullanım şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Satıcılarına başvurabilirsiniz.

(Aylık Ticari Maliyet Oranı; %1,13, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %14,48)