SERVİS RANDEVUSU FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Citroen 3+ Yaş Bakım Kampanyası

3+ yaş Citroën’inizi Çetaş Citroen servislerimize getirin, periyodik bakımını 349 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla yaptırın. Bakım sonrası araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl boyunca Citroën Assistance hizmetlerinden de ücretsiz faydalanma fırsatlarını yakalayın. Citroën’inizin konforu Çetaş güvencesinde!

Zone Shield Araç Dezenfeksiyonu Uygulaması: Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürün su bazlı olup, alkol ve toksik madde içermez. Etki süresi minimum 30 güne kadar çıkmaktadır. Nanoteknoloji sayesinde yüzeyde oluşturduğu yapı bakteri ve virüslerin formunu bozar. Cilde temasta herhangi bir sakınca yoktur. Üzerine uygulandığı ekipman ve malzemede korozyon ya da aşınmaya neden olmaz.

* Verilen fiyat Citroën C-Elysee 1.6 benzinli model için geçerli olup, KDV dahil fiyattır. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis sonrası araç dezenfeksiyon uygulaması ücretsiz olarak yapılacaktır. Citroën Assistance hizmeti Citroën yetkili servisinde periyodik bakım yaptıran tüm Citroën araçlarda 1 yıl süreyle geçerlidir. (0850) 399 26 26 telefon no’lu Citroën Assistance servisi üzerinden yapılan Yol Yardım Hizmeti taleplerini kapsar. Aracın yolda kalmasına neden olan her türlü kaza, mekanik, elektrik veya elektronik arıza hizmet dahilindedir. Yeni araç veya sözleşme garantisi olan araçlar hariç akü arızaları, kısa ve uzun dönem kiralama araçları, her türlü ticari amaçla kullanılan araçlar kapsam dışıdır.