SERVİS RANDEVUSU FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

3+ YAŞ PERİYODİK BAKIM KAMPANYASI

3 yaş üzeri Citroën’inizin periyodik bakımını 699 TL’den başlayan fiyatlarla yetkili servislerimizdeki uzman ekiplerimiz gerçekleştirsin, içiniz rahat etsin.

Üstelik bakım sonrası araç dezenfeksiyonu ve 1 yıl boyunca Citroën Assistance hizmetlerinden de ücretsiz faydalanma fırsatlarını yakalayın. Citroënlilerin içi rahat!

Kampanyadan yararlanmak için lütfen kampanya talep formu doldurunuz.

Kampanyalı fiyatlar 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Bakım içeriği motor yağı, yağ filtresi, polen filtresi ve karter tapa contasından oluşmaktadır. Bu parçaların haricinde gerçekleştirilen tüm parça değişimleri ayrıca ücretlendirilir. Tavsiye edilen periyodik bakım başlangıç fiyatları C Elysee için DV6 - 1.6lt 92 hp dizel, C4 için DV6 – 1.6lt 92 hp dizel, Berlingo için DV6 – 1.6lt 75 hp dizel tip motora sahip araçlar için geçerlidir. Diğer tüm Citroen model ve motor seçenekleri için tavsiye edilen periyodik bakım fiyatları için Citroen Yetkili Servislerine başvurunuz. Fiyatlara KDV dahildir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Mevcut kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.