CİTROËN JUMPY SPACETOURER

CİTROËN JUMPY SPACETOURER

275.000 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Citroën SpaceTourer sizi; sıcak bir iç mekân, yüksek sürüş pozisyonu, kızaklı koltuklar, cam tavan, üst düzeyde sürüş konforu ve en üst seviyede bir akustik mimari ile karşılıyor.

Citroën SpaceTourer’da sunulan panoramik cam tavan ve geniş cam alanlar sayesinde çevreye hakim ve ışıkla dolu aydınlık bir kabinin keyfini sürebilirsiniz.

Citroën SpaceTourer'in sürgülü yan kapıları, ayağın arka tamponun köşesinin altından uzatılmasıyla açılıyor. Elleriniz doluyken paha biçilemez bir değer.

TASARIM

Uzun yolculuklara gitme isteği uyandıran bu araçtaki büyük bagaj kapağı, içerideki geniş hacmi destekliyor.

Sınır tanımayan, modern, dayanıklı ve şık tasarımıyla Jumpy Space & Spacetourer, sizi yolculuklara davet ediyor.

1,90 METRENİN ALTINDA

Citroën SpaceTourer, tüm kapalı otoparklara girecek şekilde tasarlandı.Optimize edilmiş boyutları ve mükemmel dönüş çapı ile Citroën SpaceTourer sadece konforlu bir sürüş sunmakla kalmıyor, aynı zamanda şehirde kıvrak ve atak bir karakter sergiliyor.

CITROËN SPACETOURER’İ VİDEODA KEŞFEDİN

Heyecan uyandıran çizgiler, iddialı bir tasarım ve benzersiz gövde orantıları ile Citroën Spacetourer, beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

CITROËN ADVANCED COMFORT

RAHAT ETTİREN İÇ MEKÂN 

Koltuklar yüksek oturma konforu için yumuşak ve sıcak malzemelerle kaplanıyor. Son ferah bir oturma alanının keyfini süren ikinci koltuk sırasındaki yolcuların konfor düzeyi; isteğe bağlı olarak her biri bağımsız ve katlanan koltuklar ile konforlu koltuk başlıkları ve kolçakla daha da arttırılabiliyor. Aile üyelerinin şekerleme yapmasına izin vermek lazım. 

OLAĞANÜSTÜ MODÜLERLİK

Citroën SpaceTourer tüm isteklerinize ve tüm kullanım ihtiyaçlarınıza uyum sağlıyor.

2. ve 3. sıralarda arka koltuklar, yolcuların bacak mesafesini ayarlamak için bağımsız olarak kaydırılabiliyor.
Büyük bir nesneyi taşımak için, arka koltuk sırtlıkları bağımsız olarak katlanabiliyor. 
Gerektiğinde tamamen düz bir bagaj zemini oluşturmak için arka koltuklar kolayca çıkarılabiliyor ve büyük bir kargo alanı elde ediliyor.

MOTORLAR

Citroën SpaceTourer, her biri BlueHDi dizel teknolojisine sahip dört farklı motor seçeneği sunuluyor. Bu yeni motor nesli; CO2 emisyonları ve yakıt tüketimi ile birlikte azot oksit (NOx) emisyonlarını da azaltıyor. Yol şartları ne olursa olsun her bir motor seçeneği de üstün sürüş keyfi ile üstün sürüş konforunu bir arada sunuyor.

5 YILDIZLI BİR VAN

Citroën SpaceTourer’da sunulan kapsamlı konfor ve güvenlik özellikleri ile en güncel modüler platform nesli sayesinde Euro NCAP tarafından en yüksek derecelendirme olan 5 Yıldız ile derecelendirildi.

EŞYA SAKLAMA GÖZLERİ

Kabine dağılmış (74 litreye kadar) çok sayıda eşya saklama gözü bulunuyor: jak ve 12V prizlerin yer aldığı alt torpido gözü, USB soketi, aydınlatmalı ve soğutmalı üst torpido gözü, ön göğsün iki yanında bardaklıklar, orta üst eşya saklama gözü ve 1,5 litrelik şişe alabilen iki büyük ön kapı cebi.

BAGAJ

958mm uzunluğundaki bagaj hacmi sayesinde, yolculuk yapacağınız bu eşsiz araç optimum bagaj hacmi sunuyor.

RADYO/MP3/USB

Radyo/MP3/USB çalabilme özellikli multimedya sistemiyle yolculuğunuza renk katarken; Bluetooth telefon bağlantısı özelliğiyle yolculuğunuzu kolaylaştırın.

EKONOMİK VE ÇEVRECİ

Yeni Citroën Jumpy Space & Spacetourer versiyonları, yeni nesil BlueHDi dizel motorlarla donatıldı. Aerodinamik yapısı ve kontrollü ağırlık (segmentteki eşdeğer güçteki araçlara göre 100 ila 300 kg kazanç) da devreye girince, motorlar sınıfının en iyi tüketim ve CO2 emisyon değerlerini sunuyor.

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU